Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10 szem 0.5 rivotril mit okoz?

10 szem 0.5 rivotril mit okoz?

Figyelt kérdés
Bevettem, semmi különöset nem érzek.
2020. nov. 21. 23:57
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ez komoly?
2020. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Maximum károsítja a szervezeted. Odavág a vesédnek vagy a májadnak és utána élhetsz kezeléstől-kezelésig 🤷‍♀️
2020. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtabb leszel, elalszol. Meg nem halsz ennyitől. Ettől függetlenül a Rivotril nem játék. Az orvos utasítása szerint kell szedni. Nem hiszem, hogy tíz tablettát javasolt.
2020. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Max elalszom pár órát
2020. nov. 22. 00:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, és függő leszel.
2020. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Frontin 2 mg kiut úgy, hogy az egész ejszkat atalszom. Amúgy abból csak 0,5 ot szoktam bevenni este. Csak most rivot szereztem, de mintha gyengye lenne. Mindegy, többet már nem veszek be, alszom.
2020. nov. 22. 00:12
 7/18 A kérdező kommentje:
Pár napja szedem ezt a rivot, 50 db, hamarabb elfogy mint hogy rá függjek. Frontinra rá szoktam, de az nagyon kis dózis/ nap, másfél éve szedem. Nem is igazán érdekel, egy éve majdnem egy nagy szar az élet , emiatt a korona miatt ami csak a tv ben létezik nem lehet semmit csinálni, valami örömöm nekem is legyen.
2020. nov. 22. 00:18
 8/18 anonim válasza:
100%

Kérdező! Idézet: "valami örömöm nekem is legyen."


Akkor a frontin és a rivotril az örömöd?

2020. nov. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Már függő vagy, mint állat. Elég nagy marhaság az örömködés miatt nyugtatót szedni, mert a leszokás brutális lesz. Én sportolok, jó filmeket nézek, olvasok, barkácsolok, de kinek mi okoz örömöt.
2020. nov. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért nem mert nem vágod le már akkora mennyiségeket tolsz. Van olyan hogy az ember kiissza a fél üveggel, és bepörög - hülyeségeket csinál. Van egyféle határ ezeknél a benzóknál. Tehát ha mondjuk 5-öt vettél volna be egyszerre, akkor inkább leütött volna, belassított állapotot okoz. De így hogy 10-et vágtál be, így átbillentél ezen a ponton. Ilyenkor is van hatás, csak másféle - és ha nem látsz rá a tudatodra.., akkor nem úgy vágod le - nem azt vágod le ami van.
2020. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!