Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit érez akkor, ha szívdobo...

Ki mit érez akkor, ha szívdobogást hall, érez?

Figyelt kérdés
Számomra van a szívdobogásban valami varázslatos, csodás és izgalmas tartalom, de mást taszít, egyeseknek pedig közömbös. Számotokra?

2020. nov. 23. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Taszító
Közömbös
Megnyugtató
Csodálatos
Izgalmas
Őrülten izgalmas
49 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ez fétisem, nem tehetek ellene, de szexuális izgalmat vált ki, ha hallgathatom valaki szívét vagy ha az enyémet hallgatják. (F)
2020. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Első, csatlakozom!
2020. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is csatlakozom
2020. nov. 29. 21:31
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
ha egy cicin fekve hallgatom, nem tudom miért, de a cerkámban rögtön vérbőség keletkezik..méghozzá igen erősen.
2020. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Öten szavaztak arra, hogy a szívdobogás "őrülten izgalmas" számunkra. Ahhoz képest, hogy mindössze tizenegy szavazat érkezett eddig, ez kimagasló arány. Ki vagytok? Ki ez az öt ember? Férfiak, nők, mennyi idősek vagytok?
2020. dec. 14. 23:04
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
F, 53
2020. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
85%
F, 18
2020. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Én, ha szívdobogást hallok, csak általánosan, őszintén elfog az undor. Ténylegesen, irtózom egy kissi az emberi testtől és a tartozékaitól..nem szeretem elképzelni mi van "bent".


Viszont,mikor van szerencsém valamikor a szeretteim szívének dobogását hallgatni(akárhogy is, akár egy ölelés folytán) ..az az érzés jóformán leírhatatlan. Megnyugvást, boldogságot és mély-mély hálát érzek olyankor. Meg talán egy pici félelmet is. Talán. De inkább valami sokkal mélyebbet.. Lehet, hogy kicsit talán paranoiás vagyok, de sokszor eszembe jut mekkora kincs az az idő, amit velük tudunk tölteni. Nekem is-mint mocsok sok embernek-van olyan valakim, akinek soha többé nem fogom hallani a szívverését. És nagyon hiányzik, hogy hozzá tudjak bújni és hallgatni őt a csendben..:) Szóval sokfajta embernek jelenthet sokmindent a puszta szívverés.

Nagyon aranyos kérdés:D köszönöm, hogy picit elgondolkoztattál❤️

2020. dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha más emberek szívdobogását hallom, az számomra teljesen közömbös, attól függetlenül, hogy kiét hallom.

Viszont azt az érzést nagyon szeretem, ha a saját szívem dobog nagyon gyorsan, például sportolás közben, vagy nagyon izgalmas helyzetekben. (=

2022. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehyik sem. Inkább érdekesnek mondanám. Mikor az enyém félreüt meg ijesztőnek. De ha olyan lényét hallom akit szeretek. Pl a macskám. akkor nagyon bensőséges.
2022. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!