Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt ez?? Majdnem meghaltam?

Mi volt ez?? Majdnem meghaltam?

Figyelt kérdés
Az előbb már majdnem elaludtam, és úgy éreztem, hogy elkezdek forogni, majd kicsit felemelkedni. Mivel még csak felalomba voltam, gyorsan kinyitottam a szemem. Nagyon ijesztő volt! Ha nem nyitom ki a szemem,akkor meghaltam volna? Vagy mi volt ez?? Kérlek nyugtassatok meg, nagyon meg vagyok ijedve, és semelyik barátom sincs ébren ilyenkor.

2020. nov. 24. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alvási paralízis. Keress rá. Tudom ijesztő, de nem fogsz meghalni. :) Ha tudsz, aludj tv mellett, az segít.
2020. nov. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos tv mellett aludni :(

És most van rá esély, hogy ez lesz ha elalszom?

2020. nov. 24. 01:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez ijesztő nagyon, ha nem tudja az ember, mi történik. Akkor is egy kicsit ijesztő, ha tudod, mi van.


De teljesen ártalmatlan dolog.

2020. nov. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, most olvastam, hogy ha a legzorendszer benul le akkor veszélyes lehet...


Eléggé hipochonder vagyok, szóval most még inkább beparaztam, de próbálok megnyugodni.

Szóval tuti nem halok meg?

2020. nov. 24. 02:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nem tuti, van aki álmában hal meg valoban, de nyugodj meg igyál egy nyugtató teát vagy kakaót, és pihenj. Nem lesz semmi baj.
2020. nov. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeséget beszélsz, hogy lebénul a légzőrendszer, nem vagy tüdőbeteg vagy mi
2020. nov. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!