Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudja a doki h keveset...

Honnan tudja a doki h keveset alszok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A suliban ma volt orvosi szűrés. A doki a szűrés végén azt mondta,hogy minden rendben van,de aludjak többet. A mostaninál min. 3-4 órával többet. Ennyi. Én elkezdtem gondolkozni,hogy mégis honnan tudta h keveset alszok(4-5 órát)? A mellkasomat vizsgálta meg. A szemem nem karikás,több embert is kérdeztem. Esetleg valaki tudja a választ? Félek,hogy valamilyen belső szervemre nagyon rossz hatással van. Hozzá teszem,hogy nagyon ritkán tudok többet aludni 5 óránál.
2020. nov. 24. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és azt a 4-5 órát általában egyhuzamban szoktam lealudni. Kb 0:00-4:00/5:00-ig.
2020. nov. 24. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyúzott a fejed gondolom.
2020. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a többiek azt hitték, hogy ez a nyúzott arc amit viselsz az "alap" arcod, de a doki kiszúrta, hogy nem ilyennek kellene lennie. :)
2020. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sápadt vagy? vézna? növésben vagy, és emiatt görbébb a tartásod?
2020. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eljutottam arra a szintre, hogy felállni sem tudtam hétvégén. Rosszul voltam a fotelban ülve és annyi erőm sem volt, hogy a tv-t nézzem. Dolgoztam, sportoltam, látszólag semmi bajom nem volt. Amikor szó szerint a padlón voltam, akkor kihívtuk a dokit. Mire kiért, már semmi bajom nem volt. Tényleg semmi! Megkérdezte, hogy mennyit szoktam aludni...

Addig fel sem tűnt, hogy mindig csak 5-6 órákat alszom, már hónapok óta.

Tehát teljesen mindegy, hogy honnan látta a doki, a lényeg az, hogy helyre kell tenni az alvást.

2020. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Hat nekem eddig kb az osszes orvos, akivel talalkoztam, elmondta, hogy stresszeljek kevesebbet, aludjak tobbet. En nem tudom, hogy ezt beleverik-e mindenkibe az orvosin, vagy mi van, de mar meghulyulok tole 😂

Egyebkent en eleget alszom, a problemam mas jellegu, es ezen nem segit az alvas sajnos.

2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!