Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert lesz valaki gasztroenter...

Miert lesz valaki gasztroenterologus, es hogy birja a gyomortukrozest, anelkul, hogy o is rosszul lenne?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne rosszul? Semmi gusztustalan nincs egy üres gyomorban. A proktológust már sokkal kevésbé értem.
2020. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most a boncolast hagyjuk. De szerinted mit latnak, ereznek mutet kozben? Nemcsak rengeteget tanultak az orvosok, hanem kepesek legyozni azt a sok fizikai es psziches nyomast, amivel ez bekeidoben jar.
2020. nov. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állatorvos mellett voltam asszisztens. Nekem semmi furcsa nem volt egy műtétben, abban sem ha leszart vagy lehányt az állat. Elmentem fürdeni meg átöltözni ennyi. Pedig nő vagyok. Más meg sikít egy egértől. Nekem ez nehezen érthető. Nem vagyunk egyformák.
2020. nov. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!