Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két viszkető piros folt a...

Két viszkető piros folt a nyakamon?! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Hali!


Reggel semmi nem volt még. Átöltöztem pizsiről és viszketni kezdett alul a nyakam. Majd már picit égett is mikor vakartam (ott nem éri a póló) megnéztem tükörben és kb 3-4 cm átmérőjű piros folt van ott, majd feljebb mellette is lett. Bátyám ránézett azt mondta lehet volt a pólóban egy pók de engem ez kicsit megijesztett mi lehet.. nem hámlik meg semmi csak piros. Bekentem aloe veraval és csípte eléggé. Sosem láttam még magamon ilyet. Valami csípés lehet tényleg? Pók tud ilyet csípni?



2020. nov. 25. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja még annyi, hogy semmi újról nem tudok.. Reggelire konkrétan vajas pirítóst ettem és ennyi.

Új öblítőrők nem tudok, dehát nem is érintkezett vele a nyakam.

2020. nov. 25. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Kép nélkül csak találgatni tudunk, de az allergiás reakció nem a nyakadon jelentkezik először.

Ágyi poloska?

2020. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit volt végül, de rövidesen röpke fél óra alatt eltűnt és vele a viszketés is.

Az égést az okozta (nem kizárt hogy ezt a pirosságot is) hogy lehet egy körmöm nagyon éles és csíkokban látszik a karmolás nyoma. Szerintem magamnak okozhattam kárt.

Az orromnál is karcolás nyom maradt.

2020. nov. 25. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!