Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért olyan...

Magyarországon miért olyan rossz minőségűek pl a tudatmódosító szerek is?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nem csak a tudatmódosító szerek. Hanem élelmiszerek, italok, ruhák, minden

És itt most a legális dolgokra is gondolhattok. Pl a dohány nem tudatmódosító szer, de függőséget okoz. És mostanában azt érzem akármilyen cigit veszek. Mindegyiknek vegyszeres íze van.

Az alkoholnál meg az van, hogy ott is esetleg a házipálinka az amit nem raknak teli minden szenyel. Már ha az illetőnek nem áll valamiért szándékában.

Akkor nézzük pl kezdjük a fü és hasissal. Gyakorlatilag mindenki azt mondja, hogy milyen jó cuccok. Gyógyhatásuk van, stb. Viszont mindeggyik le van erre felé fújva valami szinti kannával. Csak azért komolyan, hogy erősebb legyen.

Utána vannak a szintetikus drogok amik már életveszélyesek. És ezeknek fényében okoznak hatalmas függőséget. Pl a mai ecstasy tabikba elméletileg vissza tért az mdma és az mda. Holott a legtöbb ekinek a high része 1-2 óra. És igaz, hogy md szerű hatást add. Mégis érződik, hogy nem tiszta pl MDMA tartalmúak. Még a "jó" minőségű ekiken tekashi69, Tesla

stb is érződik, hogy nem teljesen tiszták. Nekem eddig még csak a red bullok adtak be. Teljesen, tiszta, nagyon jó md hatást. És a peak csak ott tartott 4-5 órán át. Tehát esetleg csak azok jó minőségűek. És sajnos ecstasy esetén is még manapság is előfordul az, hogy fél,egy tabletta miatt kórházba került valaki. Ha mdma lenne bennük még azért 220-250 mg sem tenne valakit kórházba! Meg ezek a rövid hatóidő miatt sokkal nagyobb függőséget okoznak mint a régiek. Tehát nem érdemes ezt sem fogyasztani.


Akkor meg már arról amit speedként, kristályként, kólaként vagy lsdként árulnak ne is beszéljünk. Mert ezek már nem láttak nyomokban sem Amfetamint, Metamfetamint, Mefedront vagy eredeti LSD-t. És sokan csodálkoznak, hogyha rajta maradnak egy trippen. Vagy a speed, kristály amit éppen nyomott az ember olyan rossz lejövőtt, másnaposságot, utóhatásokat, alvásparalízist, paranoiákat okoz, hogy az ember bele örűl. Ezeket konkrétan egyszer sem szabad már kipróbálni. Az amit pedig itthon tiszta kokainként árulnak. Oké lehet, hogy 10%-ban tiszta. De a többi cucc amit hozzáadtak megint csak retek. Ezért is csak 30-60 perc a hatása.


És akkor nézzétek meg Hollandia, Németország vagy akár már Ausztiát is. Ezeken a helyeken érdekes nem létezik nagyon olyan drog, hogy bika, herbál, penta, stb. Hanem sokkal kisebb az esélye annak, hogy egy kicsit is pancsolt vagy nem tiszta cuccot adjanak el. Gondolom a cigi meg a pia sincs annyira teli mérgezve.

No meg maga a kaja sem. A németek elküldik Magyarországra a vegyszeres, mérgező, rossz minőségű élelmiszereket. Ők pedig elvileg pont azt eszik ami a mienk lenne. És nekünk kéne zabálnunk.


Tehát komolyan Magyarországon miért minden ilyen retek. Komolyan itt akarják írtani a népet már a puszta élelemmel is? Na meg Orbán Viktor drogmentes Magyarországot szeretne. Miért azért probálja betiltani a mostani kábítószereket, hogy utána jöjjenek helyettük sokkal halálosabbak? És még több fogyasztó és függő legyen? Mert, hogy drogmentes országot lehetetlen csinálni. Ezzel csak azt érik el, hogy még több drogos lesz. És azok annál rosszabb dolgokat fognak csinálni. Szóval szerintem a normális cannabist amit nem fújnak le és a varázsgombát pont, hogy dekrimanizálni kéne, hogy akkor kevesebben nyúljanak hozzá azokhoz a pancsolt xarokhoz. És azért írom, hogy pancsolt. Mert úgy gondolom, hogy az amfetamin vagy az mdma is elég kártékonyak. De hozzánk ráadásul mint írtam sajnos már csak nem is ezeket hozzák, hanem az 1000x minden tekintetben rosszabb designereket. És ezeket nem kéne senkinek tolnia. Sokkal előrébb lennénk mint ezekkel az intézkedésekkel!



2020. nov. 26. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mert a balkán szélén vagyunk
2020. nov. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Balféknek tart a dílered azért adja a szutykot.
2020. nov. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az élelmiszerek azért, mert a mi országunkban csak a haszon számít. Bár szerintem Németország sem étkezik sokkal egészségesebben. Az alkohol és a nikotin más országokban is kb ugyanolyan rossz mint itt, szerintem sokkal károsabbak még ezeknél az általad említett designer, szenyeknél is. A füre igen valóban fújnak szinti kannákat. De ezt olyan mértékben teszik, hogy max akkor lenne ez halálos ha valaki 10g-t Eltudna szívni egyszerre egyedűl. Csak már a negyedénél bealludna még az is aki mindennap szívja. Tehát a füvet még ígysem igazán lehet halálig tolni. Az ecstasy tabletták is jó minőségűek manapság. Oké biztosan a lasztik nagy része mdma melett tartalmaz mást is. Pl a 69 tabik esetén ez kötve igaz. Mivel ezeket a bogyókat nem azért szeretik sokan mert tiszta mdma hatást ad. Hanem mert nagyobb eufóriát ad mint az mdma magában. És a peak nem is tart sokáig. A lejövő is sokkal rosszabb mint a legtöbb más lasztinál. Én ki nem állhatom őket! De én a szeretett red bullodnál is találtam jobbat itt mo-n is. Pl akkor probálj ki egyszer egy supreme vagy egy rolexes tabit. Azok még jobb érzést adnak. És én próbáltam eredeti mdma kristályt is. Jobban hasonlítanak rá mint a red bull. Bár az mdma kristály megint más mint bármelyik extasy tabletta! Gondolom azért mert valószínű nagyobb %-ban tiszta mdma tartalmúak. És azért 220-250 mg mdma már lehet akár halálos is ha egyszerre benyomod. Én sokszor ekiztem már és nekem a 180-200 mg adag egyszeri bevétele a tökéletes adag. De 220 felett még én is érzem fizikailag is, hogy sok!


A speed, kokain viszont már valóban nem tiszták itthon. Csak pár % Amfetamint, Kokaint tartalmaznak. Itthon soha nem fogtok kapni sem meth se 4-mmc (eredeti mefedron) se 4-mect kapni itthon. Kristály néven valóban a legaljasabb designer drogokat árulják! Amik már hamar kialakítanak fizikai függőséget is. Ebben valóban igazad van, hogy pl Németben minden sarkon kapsz metamfetamint. Ezt nem saját, hanem a barátaim tapasztalatai alapján írom. De eleve azt ott is kezdték gyártani úgy mint az amfetamint. De a meth is van olyan szemét mint pl a penta. Mert sokkal nagyobb függőséget okoz mint a koksz. A barátaim kimentek németbe. Nyomták, és el is vitte őket. Pedig csak kiakarták próbálni. Nem is akarok nyilatkozni arról, hogy alig 30 évesen mennyire le vannak tőle épülve mind fizikálisan mind szellemileg.


Az eredeti lsd is képes beadni könnyen bad trippet ha nem vagy jó lelkiállapotba és nem vagy felkészült. De a lapokat is szokták sajna ütni mással is. De ezek nem sokkal rosszabbak mint az lsd. Pl DOB-al hálistennek ritkán ütik fel.


Én max a cannabist tenném itthon legálissá. Mivel a varázsgombán is rajta lehet ám maradni. Sok az olyan használó aki rossz lelkiállapotba is benyomja. És a sok felelőtlen ember miatt is hagynám illegálisan.


Kedves kérdező most akkor ez egy drogellenes kérdés akart lenni? Mert nem kell mindenhez ilyen negatívan állni csak azért, mert pl szintetikus valami. Az ecstasyval nincsen manapság semmi baj!

2020. nov. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért gondolkodtál el ennyire mélyen a legkülönbözőbb fogyasztási cikkeken? Mi a szakmád? Összefügg-e szorosan a minőségellenőrzés témakörével pl.?
2020. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A füvek azért vannak lefújva, hogy minél jobban üssön. Hiszen akkor jobban veszik. Az emberek (szívók) nagy része le se vágja hogy meg van piszkálva. Mindenki azt mondja hogy: hú nekem tuti emberem van, és ez tiszta. Csakhogy nagyrészt nem az. Azért alakult így, mert itt Magyarba ez a herbál, bió országa. Az alvilágban mozog a bió, és a sima fű is. Persze hogy belepiszkálnak a nagyobb haszon érdekében. Amíg a "sötét erők" irányítása alatt van a fű, addig továbbra is ez lesz. De régen se volt ám nagyon másképp. Befújtál chemotoxal (hogy jobban csillogjon mint a gyanta) beszórták üveg porral, vagy homokkal, cukros üdítőket fújtak rá (hogy nehezebb legyen) stb. Egy csomó tökre káros anyaggal szennyezték régen is. Így megy ez a fekete piacon. Ez van, ezt kell szeretni. Annyi hogy manapság új korszak nyílt a hebál miatt. Már Magyarba is van olyan is hogy full orvosi füvet fújnak e pl feltehetően egy kevés bikával. Persze a cdb miatt másképp adja, és sokan még ezt a szintű mókolást se veszik észre. Viszont ez már simán halálos is (lehet) nagyobb dózisban, és akkor még csak sima fűről beszélünk. Ma csak annak van tutira tiszta füve, aki magának termeszti. Az meg ugye a börtönnel flörtöl. Szóval jobba ha a szemetet szívjuk, ha ki akarunk esténként kapcsolni ;)

Az ex visszatért, de az mdma-t már nem a szasszafrász babérfa gyökeréből vonják ki, hanem szintetikusan állítják elő. Ezért másabb/rövidebb a hatása - na meg a további hozzáadott dizájner drogtól. Van azért jó pl én a kék szellemmel találkoztam nemrég - amitől több órára full el voltam szállva (mint a régi szép időkben). Vannak nagyon erős exek is ma, úgyhogy az adagolással vigyázni kell. Van amiből az egész már leültet.

A speed az igaz hogy ritkán amfetamin hatóanyagú, de üt. Ráadásul tök kevés kell belőle. Annyi hogy másképp üt, de olyan az állaga, a szaga stb kívülről senki nem mondaná meg hogy nem az. Régen az amfetaminos időkben is szét volt ütve. Volt hogy 4-is kellett egy embernek 1 éjszakára. Most ugyan bió, és nem amfetamin, de 1 is bőven elég. Tehát nem igazi - de olcsóbb. Valamit valamiért.

A kóla az mind1 h milyen tiszta, mert annak 40-60 perces alapból a hatása. Másképp működik mint a többi drog.

A mefedron meg visszatért kb 2 hónappal ezelőtt. Ami legelőször bejött (vegyükazt 100%-nak) az ugye eltűnt - és visszajött a 4-mec (azt vegyük 40%-nak) - ami meg most jött be 2 hónapja az olyan 80%-ban utoléri a régi legerősebb mef-et. Szóval itt van, és újra hasít. Más kérdés hogy marha drága, mert 0,4-et adnak 5 ezeré.


Németbe meg tök más világ van, azt szerintem ne hasonlítsuk ehhez. Ott az emberek ha gyorsúlni akarnak vesznek 1 kólát, vagy 1 meth-et mondjuk 60 euróért. Nekik nem pénz az mint nekünk itt ami vagy 20 ezer. Kicsengetik a kabátzsebből. Ha meg szívni akarnak akkor kicsit drágábbér mint itthon de kapnak füvet. Ott inkább ez a kettő megy. Ezekre van kereslet.

2020. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát a 180-215 mg körüli egyszer adag. Nekem sem keményebb a kelettnél. És még rengetegen fogyasztanak tolerancia nélkül is egyszerre ilyen adagokat. Mert ez adja át nekik rendesen. De ahogyan az #5 írta. Igen erről halottam, hogy az mdma már szintetikus teljesen. De elvileg ha nincs szétpancsolva akkor a peak még itt is eltartana min 2-3 óráig. Csak ez már nem olyan jó, pl a red bullokban szerintem mda is van nem csak mdma. Kíváncsi lennék, hogy a supreme meg pláne a rolex tényleg vannak e minimum olyan jók mint a redbullok. Mivel, hogy egyik haverom még a tél-tavasz környékén dobott egy fél zőld rolexet. És rosszúl lett, a lejövőnnél is. És nekem a supreme tabik sem tünek túl szimpatikusnak. És a lapba igen is kevernek már az lsd-nél sokkal veszélyesebb cuccokat. Oké a DOB (Bromo-Dragonfly) az pont a legalja és hálistennek ritka. De vannak ott más cuccok is ám.


A metamfetamin meg nem roszabb mint a kóla meg pláne nem a pentánál, hexedronnál, stb.


Elsziva sem okoz közel sem olyan nagy függőséget. Mint pl a heroin nazálisan.


"A speed az igaz, hogy ritkán amfetamin hatóanyagú de üt

Ráadásul tök kevés kell belőle"


Én csak 3x speedeztem. Harmadik alkalommal 1,5 g szívtam fel. Igaz az már ütött, volt normális eufória. De sajnos nem volt nálam több és tudom, hogy lett volna még feljebb. De elvileg a sp IV fogyasztani éri meg igazán ahhoz, hogy tényleg kemény jó nagy boldogságot adjon!

2020. nov. 26. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

6, Az sp-nél nem az eufória az elsődleges - hanem hogy működőképes marad az ember. Nem vágja le úgy a környezet. Lehet vele dolgozni, vagy táncolni is egy buliban egész éjjen át. Van készenlét, de az folyamatos, és a "lecsúszás" sem olyan mint a rövid hatásidejű cuccokon. A meth az meg ugyanez csak még hosszabban, mert kb 24 órás az alap hatás, amit után még 24 a lecsúszó :D

Intravénásan tényleg szét csapnak ezek is, de maga az érzés szerintem nem erre a fogyasztási módra lett kitalálva.

2020. nov. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!