Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzalmasan kenődős széklet?

Borzalmasan kenődős széklet?

Figyelt kérdés
Igazából lehet, hogy nem is jól fogalmaztam meg. Nem az a probléma, hogy lágyabb, hanem, hogy egyszerűen lehetetlen 1-2 törlésből megoldani, hogy tiszta legyen a fenekem. Folyamatosan rámegy majdnem egy guriga wc papír, mert folyamatosan amikor törlöm, még mindig olyan. Próbálom takarékosan megoldani, mindig összébb és összébb hajtom a papírt, hogy minél kevesebb fogyjon. Vasat szedek, muszáj. Esetleg az befolyásolhatja? Ezelőtt is volt ilyen. De borzasztó, hogy kb. 20 percig tart, mire végre úgy állok fel, hogy na mondhatjuk, hogy tiszta. De most is, ha vissza mennék és még jobban odanyomnám a papírt, biztos, hogy ugyanúgy lenne a papíron. Már egyszerűen rosszul vagyok, hogyha mennem kell wc-re, hogy nem akarok, mert megint órákig fog tartani, plusz már fáj is a sok törléstől. Nedves törlőkendőt próbáltam. nem sokat segít. Sajnos csak fürdőkádunk van (zuhany nincs rá szerelve), és azt nem nagyon használhatom, mert bakteriális fertőzésem van, plusz kismama vagyok, már ekkora hassal nem is nagyon bírnék olyan könnyen ki be mászkálni a kádból. :) Pároméknál van zuhany, az új házunkba még nincs bekötve a kabin, de mindig akkor jön rám, mikor napközben itthon vagyok anyáéknál (itthon dolgozom). Kérem a rosszindulatú kommentelők máshol éljék ki unalmukat, tanácsra lenne szükségem, hátha valaki "küzd" ezzel a problémával rajtam kívül még. Köszönöm!

2020. nov. 26. 10:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(A kádat és a zuhanyt azért hoztam fel, hogy nagydolog után megmosni magam alulról.)
2020. nov. 26. 10:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Elvan kenődve? Vidísd fel kicsit szegényt
2020. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném: Pároméknál tusolok. :)
2020. nov. 26. 10:48
 4/11 A kérdező kommentje:
jó, majd énekelek közben. :D
2020. nov. 26. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:
A vas inkabb kemennye teszi
2020. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem használt a nedves törlő? Szerintem a te esetedben megoldás. Papírral a nagyját, aztán még két, három nedves kendővel a többit.
2020. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, sajnos utána is marad. :(
2020. nov. 26. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sűrűn jársz. Mennyi az annyi ?
2020. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 naponta járok egyszer.
2020. nov. 26. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyen 3, több víz szívódik fel addig.
2020. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!