Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halál közeli élmény, vagy mégsem?

Halál közeli élmény, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem aludtam 27-28 órája. A tegnapi napon meg ittam egy energiaitalt. (nem szokom napiszinten fogyasztani, egy hétben egyszer kétszer). Egész éjszaka nem tudtam el aludni, nem voltam álmos. Ez nem az energiaital miatt lehetett, máskor is ittam már és tudtam aludni normálisan. Ma reggel ittam egy kis kávét automataból, hogy legalább este 6ig birjam. Olyan dél körül szunyáltam egyet (1 órára kb.)Mintha rossz álmom lett volna, és mikor felkeltem olyan érzésem volt hogy ha nem keltem volna fel meghaltam volna. Ittam vizet, aztán jobb volt egy picit. Mostanra meg minden emlékem elhalványult, ami rögtön az ébredésem után történt. ÉS EPP AMIKOR EZT ÍROM, HAVEROM ÍRT, HOGY A BARATOMNAK AZ APJA ALMABAN ELHUNYT. Nem kamuzok, félek

2020. nov. 26. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Amikor az én nagymamám meghalt, épp egy barátnőmnél aludtam vendégségben. Éjszaka arra keltem fel az idegen lakásban, hogy egy fémes csattanást hallok, még sokáig visszhangzott a fülemben. Mintha egy nagy vasajtó zárult volna, vagy ilyen hangja lehet, amikor betolják a hűtőházba a koporsókat a helyére, szerintem valami filmben láttam ilyet és ott hallottam hasonló fémes zajt.

Akkor nem konkretizáltam a zajt, hogy mi lehet. Tudtam, hogy csak álmomban hallottam, de sokáig ültem a sötétbe meredve és féltem csak úgy ok nélkül. Másnap reggel hívott anyukám, hogy meghalt a mama.

2020. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28 óra, az semmi. Én többször is nem aludtam már éjjeles 12 óra után, ez 35-40 óra ébrenlét és nem volt soha semmi különleges.
2020. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!