Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Röntgen szobában maradtak a...

Röntgen szobában maradtak a személyes tárgyaim, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
A napokban végeztek rajtam egy röntgent. De valahogy bent maradt a táskám benne minden holmimmal abban a szobában ahol a röntgen készült. Telefon, kulcs, bankkártya, stb. Lehet ezeknek valami baja ettől? Vagy veszélyesek ezek a tárgyak ezután?? Nem is gondolkoztam ezen, utólag jutott eszembe hogy a táska bent maradt benne mindennel. :/

2020. nov. 28. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap volt mellkasröntgenem. Aztmondta bent a srác, hogy nyugodtan a röntgenasztalra letehetem a cuccaimat. Úgyhogy tuti a te cuccaidnak sem lett semmi baja
2020. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban kifejezetten a szobában van bent egy pad, ahova lecuccolhatsz, szóval mindenkinek bent van a cucca.

Semmi baj nem lesz.

2020. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A röntgensugárzás nem radioaktív sugárzás, hanem nagyenergiájú elektronágyú
2020. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bevallom nem vagyok szakértő a témában. Eddig csak olyan helyeken voltam röntgenen ahol volt egy külön helyiség ahol mindent le kellett raknom, csak ebből következtettem arra, hogy lehet, hogy másnak nem kellett volna bent maradnia. De most a válaszaitokból úgy látom, hogy nem mindenhol van így. Akkor nem lehet probléma.
2020. nov. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!