Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerinc sérv minden esetben...

Gerinc sérv minden esetben lesugároz a lábba?

Figyelt kérdés
Illetve az folyamatos fájdalommal jár?
2020. dec. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször.És ha lesugároz akkor szinte folyamatosan. Itt az a kérdés hol van és hogyan helyezkedik el a sérv.
2020. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Körben fáj a derekam. Égő fájdalom is van. Egyik napról a másikra elmúlik, hosszas állás után azonban újra elkezd fájni. Ledőlök a hátamra akkor kb 1 másfél óra után elmúlik. Pl másnap reggelre teljesen. Reggel felkelek, semmi gond majd a nap előrehaladtával előjön. Hogy lehetne orvosolni?
2020. dec. 1. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így fáj nekem is, de nekem nem a derekam, hanem a keresztcsontom. Az égő fájdalom sajnos idegi érintettség, az a nyakamban volt, erre kaptam neuropátiás gyógyszert. Orvosolni? Sehogy. 5 évig kerestem a megoldást, nem sikerült megtalálni. Kopás okozta gerinccsatorna szűkület. Marad az amit írtál, csinálom a dolgom, ha megfájdul lefekszek. Aztán folytatom. És várom az estét, hogy reggel fájdalom nélkül ébredjek. Rengeteg gyógytornán, gyógyszeren, injekción stb. fizikón túl vagyok, semmi nem segített.
2020. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!