Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyelőcsődaganata van anyukámna...

Nyelőcsődaganata van anyukámnak, nem műthető mert nagy a daganat. Van esély a gyógyulásra? .

Figyelt kérdés

Szeretnék hasonló betegekről hallani. meggyógyultak?

Kicsi az esély a gyógyulásra?


Tudnátok valaki ajánlani egy nagyon jó orvost?

NEM ADOM FEL!!!Minden lehetőséget megpróbálok!!!


2010. aug. 11. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és ha természetgyógyászt keresel, akkor Gyurcsok József. Sokan nem hisznek neki, én sem hinnék, ha nem a saját szememmel láttam volna a munkája eredményét. Az egyik barátunknak agydaganata volt, róla is lemondtak az orvosok, nem is műtötték, megmondták neki, hogy meg fog halni. Elment Gyurcsokhoz, ma már nem kimutatható a daganata és jópár év eltelt, tökéletes egészségnek örvend. A család másik közeli barátja vastagbélrákos volt, őt is meggyógyította. Csak ajánlani tudom nektek is.
2010. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Megvan a könyv köszönöm szépen.

Nem adom fel soha a remény hal meg utoljára.

Persze tisztába vagyok vele és könnyitenék rajta pont ezt szeretném hogy ne legyen fájdalma.

És igen az utolsó időt úgy eltölteni, hogy könnyebb legyen neki.

2010. aug. 11. 18:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Először is nagyon sajnálom! Most nagyon nehéz időszakon kell keresztül mennetek, sok erőt kívánok hozzá. A legfontosabb, hogy ne tegyetek úgy, mintha anyukád egészséges lenne, beszéljetek a betegségéről, legyen lehetősége rá, hogy őszintén kibeszélje magából a fájdalmait, félelmeit! Hidd el, nagyon nagy szüksége van rá és ez is óriási erőt adhat neki.


A másik - nem tudom, hogy mennyire nagy butaság, de ugye emlékszel arra a kismamára, akivel szülés közben véletlenül lúgot itattak a kórházban és az szétmarta a nyelőcsövét? Az ő esetében egy teljes nyelőcső "cserére" kerül(t?) sor. Mondom, lehet, hogy butaság, mert az én egyszerű agyszüleményem, de anyukádnál ez sem lenne kivitelezhető? Áttétek vannak már? Azt mondom, a legelképesztőbb ötletektől sem szabad visszariadni, nem szabad szégyelni bármit megkérdezni az orvostól, lehet, hogy éppen a legvadabb gondolatok fognak elvezetni egy megvalósítható megoldáshoz. Minden jót kívánok nektek!

2010. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nincsenek áttétek csak nagy a daganat és a gyomron fekszik... az a baj


de nem értek hozzá annyira azért biztuk az orvosra magunkat....

nehézségek okoz a táplálék bevitele és ha még rosszabbodik nemtud enni sem....... ha nem táplálja magát.. akkor viszont gyenge lesz meg vitaminhiányos ami fogyáshoz vezet, tehát valahogy táplálékot muszály lesz bevinni

2010. aug. 11. 19:20
 15/15 anonim válasza:

Szia!


Ne haragudj, de szeretném megkérdezni, mi történt azóta édesanyáddal? 2 hónapja derült ki, hogy apukámnak is nyelőcsődaganata van. Több helyen áttéttel, folyadékot sem igen tud nyelni, visszafolyik neki. 3 éve gégerák miatt műtötték, akkor a teljes gégéjét eltávolították, a légcsöve ki van vezetve a nyakán, most a hasfalára vezettek ki a gyomrából egy csövet, azon keresztül táplálkozik. El vagyok keseredve, szerintem nincs már remény. Remélem nálatok jól alakultak a dolgok.

2011. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!