Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 5 percenként...

Normális az, hogy 5 percenként megszomjazom és muszáj valahányszor legalább 0,3l vizet meginnom?

Figyelt kérdés
/végképp nincs melegem/
2010. aug. 11. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

18:08 vagyok

Nnna, tessék :S


2 órája? És már pánikban vagy? Kiszáradtál, mert valami vízhajtó hatásút fogyasztottál, és kiment a víz belőled, vagy sósat ettél... Hihetetlen, hogy 2 órája áll fenn egy állapot, és nem tudjátok a helyén kezelni, és úgy adjátok elő, mintha haldokolnátok.

2010. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem arra van az oldal, hogy kérdezzünk. Nem mondtam, hogy haldoklom(:
2010. aug. 11. 18:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Arra van, hogy kérdezz, igen, de akkor írj már le minden körülményt, akkor nem vesszük ennyire komolyan, ha tudjuk, hogy csak 2 órája vagy szomjas, nem két hete.

Ez így normális, bármi lehet az oka, ha tartósan fennáll, pl napokig, akkor menj dokihoz.

2010. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30 fok körül, normális.
2010. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Velem is szokott olyan lenni, hogy egy délután rohadt szomjas leszek, és csak vedelek és vedelek. De ez relatíve ritka. Akkor kell aggódnod, ha ez az állapot folyamatosan fennáll.
2010. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!