Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a lelki változá...

Mi lehet ennek a lelki változásnak az oka? Depresszióra utalna? Mi válthatta ki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben megfigyeltem magamon egy hatalmas lelki változást. Már nem igen érzek érzelmeket: nem érzékenyülök el semmilyen szomorú/ romantikus filmen, nem tud megtetszeni egy lány sem az utóbbi időben, régen a zenéért megőrültem egyfolytában táncoltam volna, folyton buliztam volna, melegség töltött el mindig mikor hallottam egy zenét amit szerettem. Ma meg már semmi zene nem érdekel, már csak megszokásból hallgatom. Nem tudom mi lehet velem de 2-3 hónapja nagyon megváltozott a lelki világom. Nem vált ki belőlem semmi érzéseket. És ez nagyon megijeszt.

2020. dec. 2. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Mivel a járványügyi intézkedések teljesen felfordították az életemet,ezért igyekszem bizakodó lenni hogy hátha azmiatt van ez az egész változás nálam, és ha minden a régi lesz akkor remélem én is.
2020. dec. 2. 18:35
 2/3 A kérdező kommentje:
Más nem tapasztalt valami hasonlót az utóbbi időben?
2020. dec. 2. 18:43
 3/3 anonim válasza:
De, én is nagyon kifordultam magamból a karantén miatt. Bár én vagy kedvtelen vagyok vagy hihetetlenül letargikus.
2020. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!