Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mi volt ez?

Mit gondoltok mi volt ez?

Figyelt kérdés

Na szóval a napokban eszembe jutott egy tavaly nyáron történt dolog.

Fekszem az ágyam tetején és hirtelen nagyon fázni kezdek mintha -20 fok lenne a szobámban szóval gyorsan betakaróztam és vártam hogy elmúljon a dolog de nem múlt el sőt egyre jobban fáztam.

1-2 óran keresztül néztem a semmibe és vártam hogy végre elmúljon de nem múlt el.

A végén már ott tartott ez az egész hogy azt éreztem ha kitakarom magam én biztos ott halok meg.

Még 1 órán keresztül ott vacogtam azután sikerült elaludnom

Mikor reggel felkeltem az egész elmúlt.

Szerintetek ez mi lehetett?

Amúgy ez az egész éjjel történt.

Velem volt a probléma?

Jó kategóriába tettem a kérdést?



2020. dec. 3. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nkem jópár éve volt hasonló, rázott a hideg, szédültem, mint aki beteg. Lefeküdtem pihenni, egy óra múlva már nyoma sem volt rosszullétnek. Pedig azt hittem, hogy nagyon beteg leszek. Azóta sose volt ilyen. Én arra gondoltam, hogy valami betegség le akart dönteni, de legyőzte az immunrendszerem.
2020. dec. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jo a kérdés, engem is érdekelne, hogy mi lehet ez a semmiből jött csontig hatoló hirtelen fázás, majd ennek elhagyása.
2020. dec. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hormonok. Többször is volt nekem, de csak ha szedtem valamilyen hormont (fogamzásgátló, Norcolut).

Én is azt éreztem, hogy mindjárt meghalok. És annyira fázok olyankor, hogy meg sem tudok szinte mozdulni, nem bírok elmenni egy vastagabb takaróért sem.

Egy dolog, ami segít ilyenkor: Elkezdem melegíteni a mellkasomat a leheletemmel. Pár perc alatt megszűnik tőle.

2023. júl. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!