Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egyedi látó...

Lehetséges hogy egyedi látó szemüveget csináltassak?

Figyelt kérdés
Nos a mostani már elviselhetetlen, mert mindig lecsúszik az orromról, pedig megfelelő a mérete. Olyanra gondoltam mint egy úszószemüveg, igen jól olvastad. Lehet, hogy nem nézne ki a legjobban, de nem csúszkálna mert "rátapadna" az arcra, mint egy uszószemüveg. Viszont nem tudom, hogy ebben az esetben külön egy olyan "keretbe", vagy gumis keretbe gyártanak egy lencsét? Egyáltalán lehet ilyen típusú speciális szemüveget csináltatni? Mert eddig senkin nem láttam.

2020. dec. 3. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Van dioptriás úszószemüveg, nekem is van. Igaz, én úszáshoz használom csak :D Az optikában kérni kell és készítenek megfelelő dioptriáaval, csak a feles, negyedes dioptriákat nem lehet, így kerekíteni kell, ha ilyen
2020. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell úszószemüveget venned,hogy ne csúszkáljon...

Lehet kapni olyan vékony rugalmas dolgot,amit rá tudsz húzni a szemüveged szárára,és mint egy fejpánt,a helyén tartja. Sportokhoz csinálták,sportboltokban kapni lehet...

2020. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na én ezért fogok kontaktlencsét csináltatni
2020. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
-1,5-es mindkét szemem, annyira nem vészes, csak akkor hordom, ha elmegyek itthonról, utánanézek a fent említett dioptriás úszószemüvegnek, illetve a második válaszolónak is köszönöm!
2020. dec. 3. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen, első voltam. Szájmaszk és úszószemüveg együtt nem is lenne furcsa, mert most ez a szájmaszk van mindenki, akkor már olyan mindegy, milyen szemüveg van hozzá. Nekem a rendes szemüvegem bepárásodik. Lehet, meg kéne próbálni az úszószemüvegem hordani szájmaszkkal, talán az nem párásodik be, nem is rossz ötlet! Hamár nem képesek szemüvegeseknek maszkot gyártyani, de ugye hordani meg kötelező
2020. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, de nem olcsó.
2020. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!