Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A zöld teát kihányom. Mit...

A zöld teát kihányom. Mit tehetnék hogy meg tudjam inni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elhíztam, a depresszióra szedett tablettáktól. Tényleg szeretnék tenni valamit az egészségemért, de próbáltam párszor már zöld teát inni, cukor nélkül persze. De sajnos a gyomrom nem fogadja be. Próbáljam meg egy kis citromlével?

2020. dec. 4. 12:09
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Azért nem hiszem el, hogy annyi eszed nincs, hogyha nem jó neked, akkor ne azt idd. A szervezeted jelez, hogy mi a jó és mi a nem jó, mástól is lehet fogyni,pl. edzel meg megválogatod miket eszel.
2020. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Én sem bírom a zöld teát, ég a gyomrom tőle. Ezer más módon tehetsz az egészségedért, hagyd a teát a fenébe.
2020. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előtte olajos dolgokat (pl olajos halat) kell enni. Vagy zsírosat, de gondolom az neked nem opció. Minden esetre kell valami ami lassítja a felszívódást.
2020. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
A zöld tea nem fogyaszt, feleslegesen kínzod magad. Egyél kevesebbet.
2020. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs sok eszem, úgyhogy ezen nem sértődök meg. 😃 De a hányástól lehet fogyni... talán ha direkt zöld teát innék, miután jóllaktam, azzal megkínozhatnám a gyomromat. 😄
2020. dec. 4. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
#5 És tényleg nincs sok.. A hányástól tönkremennek a fogaid, a nyelőcsöved, és ráadásul önkéntelen reflex is kialakulhat, amitől a depresszió elleni szereket is kihányod. Szarul leszel minden fronton.
2020. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem kellene egy pszichiáter.
2020. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!