Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a fejem?

Mitől fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Mitől fáj a fejem ha felállok. Az utóbbi egy hétben észre vettem hogyha felállok elkezdek szédülbi egy pillanatra, mindig is fejfájós voltam (migrén) de eddig nem éreztem ezt max nagyon ritkán. Gondoltam hogy a gázfűtés miatt van, most fával fűtünk és nem az volt, eleget iszok, jó a vérnyomásom, vércukrom. Mit csináljak ez ellen?
2020. dec. 6. 21:26
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehetséges, hogy Magnézium hiànyod van, mivel az izom és idegrostok tùlzott igerlékenységéhez vezet, ez pedig fàjdalmat vàllhat ki. Vegyél Gyògyszertàrban magnéziumot és szedjed egész télen! Javaslom, hogy vegyél meleg sapkàt is, védd a fejedet a hidegtôl! Jò magnézium forràs: diò, mogyorò, bab, lencse, borsò, gabonafélék. A kàvé fogyasztàsa is segithet, mert megemeli a vérnyomàst igy javul a sejtek vérellàtàsa. Sôt a friss kàvé illatànak belélegzése is enyhiti a fejfàjjàst! Minden jòt!
2020. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!