Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan már több, mint 2hete...

Lassan már több, mint 2hete állandóan fáj a fejem és a szemem? Mitöl lehet? Voltak valakinek hasonló problémái?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el szemészhez.

Van kontaktlencséd vagy szemüveged?


Mert van egy ismerősöm aki este gyakran 'elfelejti' kivenni a kontaktlencséjét és ilyen tünetekre panaszkodik..

2011. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomás, vagy idült arc/homloküreg-gyulladás (nekem ez utóbbitól voltak fájdalmaim, a szemem be is gyulladt).
2011. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van közelre szemüvegem,de szinte sose használtam.Az is a leggyengébb,épp hogy olvasás közben ne fáradjon a szemem.Amugy a szemem inkább belül fáj,mint mikor megvan hülve az ember...ugy nyomódik vagy nem is tudom.
2011. márc. 19. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:

biztos agydaganatod van....



Na jó,viccet félretéve,szerintem irány a doki,mert 1000 meg 1 dolog miatt lehet ez,és jobb ha a dolgok végére jársz!

:)

2011. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hamar eltemetnél.:D
2011. márc. 19. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is több mint egy hete minden nap fáj a fejem, ami nem jellemző rám. Enyhe megfázásos tüneteim is vannak, ezért felmerült bennem a homloküreg gyulladás lehetősége. Ez persze csak tipp, ha nem múlik, orvoshoz kell menni.
2011. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!