Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orbán bejelentette: nem...

Orbán bejelentette: nem engedi, hogy válasszunk a vakcinák közül. Az EU-ban nem engedélyezett orosz vakcinára fognak kötelezni bennünket? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Nekem mindegy. Beoltom magam azzal, amit a kormány mond.
Felháborítónak tartanám, ha csak az oroszt kaphatnám meg.
Örülnék az orosznak, mert abban bízok.
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Ki kötelez? Ne terjessz rémhíreket, büntetendő!
2020. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz kötelező az oltás. Nem is oltatom be magamat.
2020. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem fognak kötelezni, csak a többi nem lesz elérhető. Valószínűleg már tudják, hogy a nyugatiakból belátható időn belül nekünk nem jut.

Így is rettentően felháborít, mert akkor ezt kellett volna eddig is kommunikálni, nem pedig a szemünkbe hazudni még pár napja is, hogy majd választhatunk.

2020. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
A kutyának se kell vakcina. Se orosz, se kínai, se nyugati.
2020. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1: Nem mondtam, hogy jelenleg kötelez. De ha ők fogják megmondani, hogy melyiket kaphatjuk, akkor még az is előfordulhat (amennyiben az oltást is kötelező lesz megkapni).
2020. dec. 8. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

1: ez így csak féligazság, ugyanis ha oltanak, akkor tényleg nem választhatod meg, hogy melyiket, így jó eséllyel az oroszt kapod.


És senkinek ne legyen illúziója, előbb-utóbb kötelező lesz a beadatás, csak a pfizerből nekünk már nem fog jutni.

2020. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Laikus vagyok szóval nekem nem tiszta, hogy egy olyan betegségre amire a teszt SE ad biztos eredményt arra hogy van vakcina?


Nem oltatom be magam, ki tudja mit tesznek bele aztán abban múlok majd ki

2020. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborít fel mert nem oltatom be magam egyikkel sem ahogy az emberek elsöprő többsége sem fogja.
2020. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve, ha majd egy csomó túlbuzgó munkáltató feltételként támasztja, mint a semmit nem érő üzemorvosi vizsgálataikat pl.
2020. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Oroszok se engedik még ki, nem tudom mit akar
2020. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!