Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beadassam-e COVID elleni...

Mi a fene kérdése:

Beadassam-e COVID elleni vakcinát ?

Figyelt kérdés
69 éves vagyok, különösebb krónikus betegségem nincs. Ami már ebben a korban van, egykis reflux és néha az izületeim fájnak, de gyógyszert nem szedek rá.Félek a vakcina mellékhatásától !

2020. dec. 8. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Én oltás párti vagyok. Adasd be, mert csak ezzel lehet, és csak így lehet megelőzni a bajt.
2020. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Ne adasd be. Minek?

Egy jó oltás előállítása és tesztelése több év. Gondold már végig, hogy erre a sz..rra még egy év se volt, vajon mennyire lehet hatásos és biztonságos?

2020. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy én nem értem ezt az oltás regisztrációt. Aki nem regisztráltál, az nem kap majd oltást? Vagy nem jut neki?
2020. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
2, igen, ha nulláról indulsz. Itt nem onnan indult a fejlesztés.
2020. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

#4

Aham, akkor honnan? Tavasszal még csak találgatták, hogy mi ez a vírus, akkor hogyan nem lehet a nulláról indulni?

2020. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Én beadatnám, ha nem hinnék abban, hogy ez az egész vírus szándékos. Mondjátok nyugodtan, hogy paranoiás vagyok, de itt valami akkor is bűzlik. Vagy évek óta itt van ez a vírus, csak nem tudtunk róla, vagy valami idióta szabadította a nyakunkra szándékosan, ez esetben pedig már nem bízok meg az oltásban sem. Mi van, ha pont az fog elfertőzni...?
2020. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Koronavírusok mindig is voltak. Kb olyan ez, mint a minden évben mutálódó flu, ahhoz sem vársz éveket az új törzs eltűnni oltásra.
2020. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

En beadatnam, jobban felnek a COVID-tol, mint az esetleges (hosszutavu?) mellekhatasoktol. 69 evesen a COVID mar nem feltelenul egy rosszabb influenza.


Egy masik szemptont, hogy az oltassal a kozosseget is veded.

2020. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

"nem értem ezt az oltás regisztrációt. Aki nem regisztráltál, az nem kap majd oltást? Vagy nem jut neki?"

Nem. Arra jó, hogy meg tudják becsülni, kb. hány adagra lesz szükség. De nem az abszolút szám érdekes, hanem a következtetés, amit abból le lehet vonni. (Tehát ha mondjuk 1000 ember regisztrál, abból tudják, hogy kb. 100 ezer tutira kell majd, vagy ilyesmi.)

2020. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

#9

Királyunk már megrendelt 12 millió vakcinát.


Merkely mai nyilatkozata szerint a lakosság 60%-át be kellene oltatni. Egy emberre 2db jut. Tehát cirka 6 millió embert akarnak beoltatni.

2020. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!