Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bromocriptine hatása ki mire...

Marcika35 kérdése:

Bromocriptine hatása ki mire szedi mire jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos gyógyszereket kel szednem, de este már túl soknak tartom a mennyiséget, leponex 25mg xanax 0.5mg, akkor rossz volt a vérképem emelkedtek a hormon szintek, erre kaptam bromocriptint.

Azt találtam ki hogy a bromocriptint nappal szedem be, mert soknak tartom az esti adagot, a bromocriptin, az agyalapire meg hormonra van gondolom, mennyire leszek tőle kába nappal ha nappal veszem be?

Regelnte lepedékes a torkom nyelvem, felkeléskor, ez lehet valamelyik gyógyszer hatása? bromocriptine nem dopamin fokozó gyógyszer?



#betegség #ötlet #vérkép #bromocriptine, #orvos,
2020. dec. 11. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Nekem tejapasztásra, prolaktin szint csökkentésre írta fel a doki. De mondta, hogy nem ajánlja, hogy beszedjem.

Úgyhogy végül el sem kezdtem szedni.

2020. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én este szedem és így is van, hogy másnap szédülök, hányingerem van. A többség nehezen bírja ezt a gyógyszert, ezért nagyon fontos, hogy a mellékhatásokat átaludjuk.

Így kibírható, de nekem így is aludnom kell 8 órát minimum (1 egészet szedek esténként). De mindent a cél érdekében, én úgy vagyok vele...

2020. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem prolaktinémiára írták fel.
2020. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!