Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kapjam vissza a menzesz...

Hogyan kapjam vissza a menzeszem anorexia után?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

híztál már kellően eleget? a nemi hormonokat a zsírszövet szállítja.

ha ennek ellenére - vagyis ha híztál, és még sem jön meg -, orvos tud neked segíteni megindítani

2020. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az első írja. A hormonháztartásban keményen beleszól az étrend. Jelenleg le vagy még gyengülve. Egyél úgy mint 1 átlagos nő, és ha nem jön meg, keress orvost.
2020. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek akarod vissza kapni? Örülj neki hogy nincsen, amugy is csak a baj van vele.
2020. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem kb háromnegyed évet kellett várnom már úgy is, hogy 19-20 volt a bmi-m. A dietetikusom ajánlott valami kismama vitamint, azt szedtem, és aztán visszajött.
2020. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én kaptam hormonokat amiket szednem kellett, mert 52 kilósan volt utoljára, de amikor visszaértem a kezdeti súlyomra ÉS híztam még 3-4 kilót, akkor sem volt... 1 év után magától elkezdett jönni, most olyan 2 kilóval vagyok több, mint az eredeti súlyomon, és biztosan jön minden hónapban.

Az a helyzet, hogy ez az egész nagyon emberfüggő, és mindenkinek más, de türelem kell hozzá és bizonyos esetekben orvosi segítség.

2021. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!