Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma este zabot ettem(tejjel felöntve persze) és most úgy érzem mintha megakadt volna a torkomban egy szem. Ha nyelek egy picit szúr. Utánna ittam sok vizet, de még mindig úgy érzem hogy ott van. Ez most azt jelenti hogy tényleg ott van, vagy csak felsértette és azért érzem úgy? Dokinak szólnom kéne ezzel kapcsolatban?

2020. dec. 12. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen kicsit felsértette. Hasonlóan én is jártam már: lenyeltem a rágót véletlenül és hosszú ideig azt éreztem, mintha a torkomon akadt volna, de másnapra elmúlt. Ha hétfőig nem múlik, akkor hívd a doktort. :)
2020. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak az erzes van ott, es mivel idegesit es figyelsz, meg jobban erzed. Otven ev hipochondria alatt a gyogyszertol a piskotan at mar sokmindent ereztem. Nyugodj meg, ilyen elofordul.
2020. dec. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!