Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az gáz ha minden nap délután...

Az gáz ha minden nap délután egykor kelek?

Figyelt kérdés

#alvás #Délutánig
2020. dec. 13. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Aki sokat alszik,keveset él.
2020. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 oké,de honnan tudod,hogy mondjuk nem éjszaka dolgozik a kérdező ?

Amúgy nem gáz,nyilván oka van ,hogyha neked így alakul a napod. Ha meg nincs és neked jó így,ahhoz sincs köze senkinek .

2020. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjszakásból hazavergődsz hajnal 3-kor, aztán bedőlsz az ágyba, akkor tök okés.
2020. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az oka,hogy egykor kelsz fel, ezt nem irtad.Fejtsd ki világosabban.
2020. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha tudnánk az okát, akkor tudnánk választ adni.
2020. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kulonosebb okod arra, hogy ennyire keson kelj, akkor ez igy nem jo. Tudom, mert en is sokat csinaltam ezt, teljesen felborult a ritmusom, hajnali 4-ig fent voltam, aztan 1 korul keltem, amikor megtehettem. Nem jo erzes, mert nem tudtam haladni, mire magamhoz tertem, mar szinte sotet is volt kint, napot nem lattam, meg maga az erzes is rossz volt, hogy ennyire keson kelek. Elkezdtem sportolni, az egyetemre koncentralni, es mar minden egyes nap maximum 9kor felkelek, sokkal jobb igy, kevesbe erzem magam szarul, es vegre tudok haladni a dolgaimmal. A munkahelyemrol sajnos kirugtak, a virus miatt sokak jartak igy nalunk, ezert lett egy csomo szabadidom, amit most maximalisan a tanulasra meg a haztartasra forditok. Talalj valami celt, az segit.
2020. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gáz
2021. jan. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!