Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szív eredetű probléma lehet?

Anonymous577379 kérdése:

Ez szív eredetű probléma lehet?

Figyelt kérdés

Kb. február óta időszakosan előjönnek nállam elvileg szívroham szerű tünetek. Most éppen egy hete jött ez elő. Most is éppen fáj a szivemnél. Emellett előfordul még hogy alig kapok levegőt, vagy a hasam fáj de nagyon.

Mi lehet a bajom? 17éves vagyok, lehetséges hogy szívproblémám legyen? Ha pedig ez arra utal, fenn állhat az ilyen sokáig?



2020. dec. 14. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szívprobléma is, de akár egy pánikroham is. A lényeg, hogy vizsgáltasd ki magad.
2020. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem engedik. Szóval a kérdés az hogy várható e hogy a napokba meghalok vagy nem.

Egyébként a pánikroham előjöhet napi 5ször 6szor?

2020. dec. 14. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első körben én is pánikbetegségre gondolnék a Te korodban. A rohamok valóban akár napi több alkalommal is jelentkezhetnek. Szeretném kérdezni, hogy milyen intenzitásúak ezek a történések? Mennyi idő után és hogyan szűnnek meg? Érzel esetleg szorító, markoló érzést a szegycsontod mögött? Kisugárzó fájdalmat az állkapocsba, bal vállba, bal karba? Zsibbadt valaha a bal felső végtagod? A hasfájásról tudnál valamit mondani?
2020. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve az ütötte még meg a figyelmemet, hogy nem engedik a kivizsgálást. A szülők hátráltatják? Mi az akadálya, hogy elmenj akár háziorvoshoz a panaszaiddal? Ott készülhet EKG felvétel is, amiből már valószínűsíteni lehet egy esetleges szívproblémát.
2020. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pedig sürgősen kellene egy kivizsgálás, legalább egy EKG, vérnyomás mérés, teljes rutin labor - vér és vizeletvizsgálat.
2020. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim voltak nekem szívritmus zavarom volt.

Elmentem dokihoz idegi alapon volt.

Én is pánikbeteg voltam gyógyszerek nélkül kigyógyultam belőle.

Szerintem nincs nálad nagy gond de orvoshoz mindenképp menj be. 17/F

2020. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan esetről is hallottam már, amikor valami régi vízvezetékekben terjedő baktérium fertőzte meg a gyereket, okozva ezzel szívgyulladást. Antibiotikummal kezelve felépült belőle.
2020. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!