Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Éjszaka nagyon zsibbat a kezem. Alagút szindrómam van ugyan, az miatt zsibbadt, de eddig sosem zsibbadt ennyire. Aztán úgy éreztem, hogy nehezen kapok levegőt, de lehet hogy csak a pánik miatt. Így hát eléggé kedvesét sikerült aludnom. Most úgy érzem, hogy ilyen "túl nehéz a testem" amikor lépek, és néha szédülök. Amikor iszom, akkor ilyen gomboc érzés van a torkomban, de ettől függetlenül simán lemegy a víz. És ha felallok, akkor hevesen ver a szívem,es egyik alkalommal luktetett a fejem is. Ugye nem lesz semmi bajom? Nem halok meg ugye?

2020. dec. 14. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy halsz.

Szorongsz, aggódsz mostanában valamin az életedben?

2020. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Cukorra tippelnék, vagy a vérnyomásoddal van gond. Sokat stresszelsz mostanában? Nem ártana egy kis stop, mert jelez a tested.
2020. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát szivbajom nincs, voltam kivizsgáláson(igazából rohadtul nem értek ehhez, a vernyomas miatt írom ezt, amit az utolsó írt)

Hat max így suli miatt aggódok, meg családi gondok miatt, nem tudom ez mennyire lehet megterhelo úgymond

2020. dec. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!