Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik velem/bennem, ha...

Mi történik velem/bennem, ha ezt sokáig így folytatom?

Figyelt kérdés

Először is mindenféle mesterséges, fehér cukros, és -lisztes, telített zsírsavas ételtől próbálok megszabadulni, ez részben sikerült is, szóval még nincs vége. Sajnos. :(

Naponta akár 6szor is étkezem, kisebb adagokban, de összességében 550 kcal-nál többet nem viszek be.

Hetente 2-3szor sportolok, minden nap tornázom.

Néha megesik hogy túl sokat eszem, olyankor jönnek a hashajtó teák, a szilva, ezután pedig szeretek pár napos "böjtöt" csinálni, hogy csak folyadék, vagy csak gyümölcs/zöldség. :(

Jól csinálom? Soha többé nem akarok zabálni!

Ja, és még egy dolog, hogy nem éhezem, mert pici a gyomrom, így a napi 500 kcal is megfelel! Csak néha túleszem magam, és ez undorító.:(


2009. aug. 20. 11:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
75%

Hello! A leírtak alapján rémesen összevissza étkezel. Mindenkivel előfordul, hogy többet eszik a kelleténél, ezért ne érezd magad rosszul. Szerintem nem jó, hogy egyszer nagyon keveset, máskor meg nagyon sokat eszel, próbálj meg naponta azonos mennyiséget megenni - nekem a mércém egy kistányér :)

Az pedig rettenetes közhely, hogy mindenből lehet enni, de csak keveset! Fel a fejjel, sok erőt, kitartást!!

2009. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!^^=
2009. aug. 20. 11:18
 3/18 anonim ***** válasza:
hány cm és kg vagy??? Bizti jó sovány:) és mióta csinálod én is akarooooom!!! fogytál? mennyiről kezdted?
2009. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miből gondold hogy jó sovány vagyok?
2009. aug. 20. 12:20
 5/18 A kérdező kommentje:
most 160 cm vagyok és 39 kiló. És 45ről indultam.
2009. aug. 20. 12:32
 6/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem kellene tovább fogynod....

az étkezésnél pedig fontos a rendszeresség,nem jó,ha egyik nap rengetegt,másnap pedig szinte semmit nem eszel(bár ezt én is nehezen tuddom elkerülni).

a szervezetednek mindenféle tápanyagra szüksége van,ezért (néha)zsírokat is fogyasztanod kell,mert bizonyos vitaminok csak abban oldódnak.Ez most nagyon tankönyvszerűen hangzott,de az egészség megőrzése is fontos a fogyókúra mellett:)

2009. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Te jó ég ! és mióta csinálod? én mit meg nem adnék ha 39 kg lehetnék:( :( :(
2009. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon beteg leszel és még a 30 éves kort sem fogod megélni!
2009. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia.

De ugye nem látod magad kövérnek? :/

Mert így a leírtak alapján nagyon úgy néz ki, hogy étkezési zavaraid vannak. :S Mióta csinálod ezt? Hány éves vagy? Bocsi a sok kérdésért, csak segíteni szeretnék, mert nekem is ilyen bajaim voltak/vannak és tudom, hogy nagyon nehéz belőle kikerülni. Ez egy ördögi kör sajnos.. Én is pont 160/39kg vagyok áltagban, plusz-minusz 1-2 kg, állandóan ingadozik a súlyom. Az eredeti kérdésed az volt, hogy mi történhet veled, ha ezt folytatod. Hát tapasztalatból mondom, hogy nem sok jó. :S

Nekem április óta nincs menzeszem, az anyagcserém már nagyjából rendbejött mert már próbálok rendesen étkezni, de még 500 kalórián éltem naponta,örültem ha hetente egyszer el tudtam menni wcre. Írtad, hogy hashajtózol is. Ettől sajnos csak rosszabb lesz a helyzet, mert hozzászokik a szervezeted és ennélkül egyátalán nem fogsz tudni majd wczni. Én a vége felé már 6dbot vettem be egyszerre, és még így is alig tudtam produkálni valamit.. Egy hónap alatt elfogyott az 50 dbos stadalaxom, és szerintem nem kell mondanom, hogy ez egyátalán nem tesz jót a bélrendszernek.. :S

Elhiszem, hogy nem érzed magad éhesnek, én sem éreztem magam soha, pedig én is csak 500 kcalt ettem sokáig. az 500 kalóriás "diétám" második hetén kezdtem el egyre gyakrabban rosszul lenni, de persze nem foglalkoztam vele. Háromszor ájultam el otthon, anyukám előtt..

Bocsi, hogy untatlak a sztorimmal, csak azt próbálom szemléltetni, hogy mi történhet veled :/

Légyszi egyél egy kicsit többet, hidd el ennyi mozgás mellett biztos nem fogsz hízni, de ha ezt folytatod, csak magadnak teszel rosszat. Ha esetleg érdekel még valami, vagy szeretnél beszélgetni, nyugodtan írhasz egy e-mailt.:)

14/L

2009. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
anorexiás vagy menj orvoshoz. nem hiszem el hogy egy 160 cm-es 45 kilós lány fogyni akar ha normális (már elnézést) 39 kiló az meg rémesen kevés. a környezeted nem vette észre hogy beteg vagy?
2009. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!