Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetséges az, hogy...

Mitől lehetséges az, hogy állandóan hajnalban kell nagywc-znem?

Figyelt kérdés

Mostanában rendszeressé vált hogy hajnali 4 és 6 között arra ébredek fel hogy csikar a hasam és wc-re kell mennem, ráadásul rendre nagyobb adag távozik. Lány vagyok, 22 éves, nincs semmilyen emésztőrendszeri betegségem,nem vagyok laktoz vagy gluténérzékeny sem és egyszerűen nem tudom ez miért lehet... És ezután már visszaaludni is nehezen szoktam tudni mert föléledek mivel kakilás után megmosom a fenekem, megtisztálkodom, viszont reggel 7kor már kelnem kell mert megyek dolgozni. Nagyon rossz ez így. Párom is aggódik már, állandóan kérdezi hogy miért hajnalok hajnalán kakilok...


Valaki tapasztalt már hasonlót?



2020. dec. 14. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dugozd le, és alhatsz is tovább
2021. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Es persze nem szedsz olyan gyogyszert vagy vasat, etrend-kiegeszitot, amire ra lehetne fogni.

Konnyu erre fogni, de nem lehet, hogy egyszer veletlenul alakult igy es tudat alatt az idegrendszered inditja be?

Ez a lezaras, szigoritas nem nyomaszt annyira, hogy pszichoszomatikus legyen?

Nalam a repules, vonat, idopontok hozzak elo a hirtelen kenyszert.

2021. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmi ilyesmit, se gyógyszert, se táp.kieg.-et. Korábban sosem volt jellemző a hajnali vécézés, esetleg olyan előfordult még nyáron hogy buliból hazaérve jött rám az inger hajnalban, de ezt is kizárom mint okot mert hónapokkal később jöttek a leírtak.
2021. jan. 15. 18:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, velem dumáltál üzenetben a témáról :D még mindig tart a dolog?
2021. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, emlékszem rád. Sajnos még mindig tart igen. :(
2021. jan. 15. 21:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ember biológiai órája szerint 4-5 óra között legaktívabb az emésztés, a vastagbél működése, ami elősegíti a széklet ürítését. Tehát, igyekezz este 5-6 után nem, vagy csak minimális vacsorát fogyasztani.
2023. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16 "kommenthez" Hajnali 4-5 órára értendő.
2023. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!