Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki felhozna nekem értelmes...

Valaki felhozna nekem értelmes természettudomány által alátámasztott érvet arra, hogy mi a baj a COVID ellenes vakcinával?

Figyelt kérdés
A birkakénti birka szó mekegése nélkül, ha lehet. Ha képes rá valaki.

2020. dec. 17. 13:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, szerintem téged senki nem tud meggyőzni.Akkor meg minek tetted fel a kérdést? Egyébként te is utána tudsz nézni a dolgoknak az interneten.Van a hivatalos média ahol erőltetik a vakcinát. Van az alternatív média ahol olyan szakemberek vannak az oltás ellen akiket nem engednek a közmédiahoz.Hogy ki kinek hisz az a saját dolga.En régebben vitatkoztak itt emberekkel,de rájöttem felesleges mert a végén úgyis sírva menekülnek a moderátorokhoz akik lazán törlik a hozzászólásaimat,akkor meg mi értelme itt bizonygatni a saját igazunkat ahol totális cenzúra van?
2020. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
12-es, te miről beszélsz? Miért ne lehetne engem meggyőzni? Bárkit megkérdeztem eddig, annyit mondott, hogy azért, mert halálos (!), és csak az adatja be, aki maga alá van szarva és fideszes (véletlen sem ők vannak maguk alá szarva:)))). Csak kíváncsi vagyok, mennyi olyan ember bújik meg a világban még, akibe szorult némi intelligencia, vagy azt sem tudja mit miért tesz.
2020. dec. 18. 20:17
 13/39 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__108..


Ugye ezt a kérdést nem te írtad? Mondd hogy nem! Kérlek!

2020. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem, nem én írtam, de tudok a létezéséről. Viszont az ott olvasottak is inspirálták a kérdésem, de egyébként nem értek egyet az ottani kérdezővel, de a válaszokban is rengeteg butaság volt.
2020. dec. 18. 20:47
 15/39 anonim ***** válasza:
95%
Attól még mert más válaszolók nem tudtak meggyőzni, még nem ők a hülyék, és felfogták a kérdést is.
2020. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%

[link]

Bénulásokat, agykárosodást, allergiás reakciókat vált ki.

2020. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Nem propagandizáltam, felőlem hiheted azt, hogy én vagyok ő, egészségedre váljék. Most mondtam, hogy egyet sem értek vele, de nyilván te jobban tudod...
2020. dec. 19. 06:41
 18/39 anonim ***** válasza:
52%

#16

Gődény egy hazudozó , orvosnak állítja be magát. Komolyan nem tudtok semmit sem mondani hogy szerintetek miért rossz az oltás? Akkor meg nem kéne hasraütésre azt mondani hogy veszélyes így meg úgy.

2020. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Én tényleg vártam pedig értelmes érvekre, értelmes ember módjára. Kár, katasztrofális szerintem, pedig tényleg érdekel. :(
2020. dec. 19. 11:08
 20/39 A kérdező kommentje:
A 15 beütötte a fejét amúgy? Megmondtam, hogy hogyha nem a kérdésre a válasz, akkor nem érdekel.
2020. dec. 19. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!