Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki felhozna nekem értelmes...

Valaki felhozna nekem értelmes természettudomány által alátámasztott érvet arra, hogy mi a baj a COVID ellenes vakcinával?

Figyelt kérdés
A birkakénti birka szó mekegése nélkül, ha lehet. Ha képes rá valaki.

2020. dec. 17. 13:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%

18

Rohadjál meg akkor mit mondjuk?

2020. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
77%

#21 csak azt fogadja el amit hallani akar.


Ha kapna értelmes érveket amik nem őt igazolják akkor azt a választ törli.

Így kelti a látszatot hogy senkinek nics érve ellene.

2020. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
76%

#22 Ezen az oldalon mióta lehet a kérdezőknek kommenteket törölni? :D

De akkor legalább írjátok le hogy miért veszélyes , privátba is várom.

2020. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
#23 nem feltétlen ő maga. Hanem a cenzúra ami nem engedi hogy az oltáslobbynak ellentmond vagy másféle véleményed legyen. Szerintem itt is re ndre törlik az ilyen válaszokat vagy kérdéseket.
2020. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

21: normális vagy? Tudsz kultúrált érvet írni? Akkor meg menj innen legyszives, mi az, hogy mit mondjatok? A kérdésben egyszerűen le van írva.

22, én nem törlöm a kommenteket mert nem tudom, pontosan ahogy a kérdést sem, úgy hogy le lehet szállni rólam. Inkább próbálj meg írni valami értelmesen a sok hiszti helyett...

24, ezen az oldalon nincs ilyesfajta eltúlzott cenzúra, egy normális választ sem kaptam eddig, hidd el, hogy nem volt érv amit törölhettek volna

De hiába kérdezi meg tőletek az ember, egyszerűen válasz helyett elkezdtek hisztizni... Nem is értem...

2020. dec. 19. 16:26
 26/39 A kérdező kommentje:
Persze, érvet írni nem tudtok, de nem is próbáltok, ha meg a szemetekre van hányva, akkor annyi a válasz, hogy úgyis törlik... Szépen vagyunk! :)
2020. dec. 19. 16:27
 27/39 anonim ***** válasza:
66%

28

Most miért? Nem ezt csináltad te is tegnap ilyenkor? 😂

2020. dec. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Most már igazán befelyezhetnéd a hisztit, rosszabb vagy mint az ittani incelek.


A covid ellenes vakcinával szerintem a legnagyobb baj, hogy fogalmunk sincs róla hogy mi van benne, mivel nem vagyunk mikrobiológusok, gyógyszerészek. Én 2002 óta kb mindössze 1 alkalommal vásároltam meg és szedtem be gyógyszert, aminek az oka egy akkor felírt gyógyszer, minek a mellékhatásai messze túlmutattak (hirtelen halálig) az akkori problémán. Most itt van ez a betegség, 1 kezünkön meg tudjuk szamolni hogy hány egészséges ember halt bele, illetve itt van ez a vakcina, amit egy olyan országból kapunk, ami 10 évvel ezelőtt épp egy velünk szomszédos országgal háborúzott, már nem is tudom miért. Talán mások sem.


Inkább azt írd le, hogy pontosan miért ne kellene tőle félnem?

2020. dec. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
53%

#28

Te most tényleg azt akarod mondani hogy nem nagyon haltak bele a koronavírusba fiatalok??

2020. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
83%
#28 jóval kevesebben, mint számos másik betegségben.
2020. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!