Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hogy áll a COVID vakcinához...

Ki hogy áll a COVID vakcinához? Várjátok? Beolttatod magad vagy nem?

Figyelt kérdés
Engem nem az érdekel, hogy ki olttatja be magát és ki nem, hanem hogy aki igen, az miért és aki nem, az miért nem.

2020. dec. 22. 20:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem mert nem vagyok kísérleti nyúl...
2020. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

Idő kérdése és akaratlanul is mindenki meg fogja kapni az oltást.

Akik nem kapnak oltást, mert nem kérik azoknak korlátozva lesz a mindennapi élete.

Pl..utazás más országokba, szórakozóhelyek, iskolákba járás vagy az adott munkahelyeken kérni fogják.

Mindenki nevesen ki nyugodtan, de ennek ez lesz a vége!!

Több országban, már vannak vagy még gondolkoznak ilyen meg oldásokon.

Akkor majd pont Magyarország fog ki maradni, ugye??

Nem hinném.

2020. dec. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
#12, én nem röhöglek ki. Minap a Kormányinfón is pedzegették ezt a kérdést. Az M1 még a kommenteket is letiltotta, mintha valójában ők is tudnák mi az igazság, csak könnyebb az ébredező embereket elhallgattatni, ki tudja milyen érdekből. De, ez egy ilyen világ, az emberek már mindenbe beletörődnek, olyan dolgokba is, amik ellen 20-30 éve tűzzel-vassal harcoltak volna. Pontosabban most is harcolunk, egymással, ami a legszörnyűbb. Sajnos idejutott az emberiség a sok tévétől.
2020. dec. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

A tévéből szóló hírek 70-80% tömör hazugság, de nem ez a legnagyobb baj, ha nem hogy sokan el is hiszik.

A kormány manipulálja a híreket. Meg van adva hogy miről lehet beszélni és mi az amiről nem.

Szerbia, Szlovákia, Ausztria ezekről találtam infót ahol kötelezővé szeretnék tenni a védő oltást.

Senki nem tudja meg mondani hogy milyen hosszú mellékhatásai lesznek az emberi szervezetre.

2020. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 kaszásgabi válasza:
29%
Ha beoltatod magad és komoly mellékhatása van,akkor mi történhet? MÉSZ A GÖDÖRBE. Ha nem oltatod be magad,és elkapod,viszed magaddal az egész családod,barátaid,és akit még nem is ismersz. Én az elsők között regisztráltam.Nekem ők mind fontosak.Na meg nem utolsó sorban azok miatt is akik senkivel sem törödnek,csak salyát magukkal. Mi van akkor,ha pont ez lesz a vesztük?
2020. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Te mi mást csinálsz 15-ös? Te is csak magadra gondolsz ezzel a mész a gödörbe kijelentéssel. Pontos j-vel írandó a “salyát“, ha már itt tartunk. De oltasd be magad nyugodtan, szíved joga, mint ahogy nekem is, hogy nem oltatom be magam. Csak az lehet, neked se fog tetszeni, jól jönni, ha az oltástól egyébként egészséges emberek is tömegesen feldobják a talpukat.
2020. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hát srácok... olvasva a válaszokat nagyon szomorú vagyok. Nem, nem azért, mert így soha nem lesz vége ennek, ha elérhetővé válik az oltás mindenki számára, akkor aki beadatja, szabadon élhet, aki meg rettegni akar a négy fal között, az is szabadon teheti, elvégre ez lenne a demokrácia vagy mi.


Ami sokkal inkább elszomorít sőt, megrémít, az a tudományba vetett hit tömeges feladása. Ahogyan a buta, tanulatlan emberek csordája egyre hangosabban kérdőjelez meg olyan evidenciákat, amiért a tudományos világ emberemlékezet óta harcol és kutat.

Szomorú vagyok, mert Magyarország az a hely lett, ahol a politikai meggyőződés maga mögé utasítja a józan észt is, és az összeesküvés-elmélet hívők azt sem látják, mekkora logikai nonszensz az, amiben hisznek (mégis, milyen hülye politikai erő akarna milliárdokat fizetni egy gyógyszerért, ami kinyírja a saját szavazóit? Ok, tételezzük fel, hogy minden politikus gátlástalan és hataloméhes... ennek akkor sincs értelme! Hogy tartaná meg bárki a hatalmát, ha meghalnak a szavazói?)

Azt már csak félve kérdezem a szeretve tisztelt tudós egybegyűltektők, hogy mégis mi a búbánatért féltek egy gyógyszertől ami INGYEN lesz és a legnagyobb kockázata, hogy a hatásossága elmarad a várttól? Hallottatok már emberről, aki BIZONYÍTOTTAN bármilyen védőoltásba halt volna bele? Nézzetek körbe az ismerősök körében, hányan olttatták eddig is be magukat pl. influenza ellen. Belehalt bárki is? (Akit az oltás után elütött a villamos, azt most ne számítsuk ide...)


Szomorú vagyok, mert az oktatási rendszerünk annyira lezüllött, hogy tömegével ereszti a piacra a szellemi agyhalottak bégető csordáját és közben csodálkozunk, hogy ezeket a szerencsétleneknek legfeljebb csak szabolcsi gyártósorokon tudják hasznát venni minimálbérért ahol barázdába állítva kussol és gürcöl.

Hova lett a szellemi tőke az országból? Hova lettek az emberek, akik elismerték a tudomány eredményeit és hisznek benne? Hova lettek a felvilágosodás eredményei?


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, ha el is szomorítanak, legalább tisztán látom, mekkora szellemi mocsár lett ez az ország. :-((

2020. dec. 26. 12:10
 18/24 anonim ***** válasza:
4%

Én nagyon boldog voltam mikor megláttam reggel a hírekben ahogy pakolják a vakcinát. Életem legszebb karácsonyi ajándéka. Ugráltam örömömben. Este pezsgő bontással ünneplek.


Hálásan fejezem ki köszönetem mindenkinek aki hozzájárult ehhez beleértve drága Müller Cecília tisztifőorvos asszonyunkat, drága Szlávik Jánosunkat és Orbán Viktorunkat is aki nélkül réges régen felemésztődtünk volna! ❤️

2020. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
#17 akkor nem értem, tulajdonképpen provokatív kérdés akart lenni? Mindenki leírta a saját álláspontját. Az, hogy ki a buta, s ki rendelkezik józan ésszel, abba inkább ne menjünk bele. Az, hogy te megbízol egy összecsapott oltóanyagban, akkor, amikor a teszteléseknek is 50-60% hatásossága, kissé meredek, de mondom, szíved joga, de ettől még nem kellene más embert lebutáznod. Képzeld, van olyan, mint én is, aki pont az influenza oltástól betegeskedett többet, sőt, az egész családom. Hogy bízzák akkor meg egy pár hónap alatt összehányt kotyvalékban? Ha nem haragszol, továbbra is betegségektől mentesen, gyógyszermentesen szeretnék élni, természetes gyógymódokkal, s szerencsére sokan így gondolkoznak. Az, hogy te lerendezed ezt a kérdést a konteózással, az külön szomorú, kicsit többet kéne olvasnod, hogy mik, s kik a mozgatórugók, szomorú, ha azt gondolod, hogy a politikusoktól függ minden. A történelembe is érdemes lenne jobban beleásnod magad.
2020. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bízzák-bízzak
2020. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!