Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a felfázásommal?

Mit kezdjek a felfázásommal?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete felvagyok fázva, de csak állandó pisiinger van, de ez vagy ötpercenként rámjön és csak cseppeket pisilek, főleg az esti órákban. Dokit azóta sem tudom elérni telefonon, volt olyan nap hogy 46x hívtam és senki nem vette fel, emailre se válaszolt senki. Végül vettem Urzinolt de szrt sem használt, meg ittam teát mint az őrült, annyi biztos hogy jobban vagyok egy fokkal most mint egy hete de nem hinném hogy ez elmúlna magától. Holnap még próbálkozom elérni az orvost mert 23-tól nincs rendelés, csak ügyelet, de szerintem onnan röhögve elhajtanak. Félek hogy urológushoz kell majd mennem, ahol meg gőzöm nincs hogy mit csinálnak velem.

2020. dec. 21. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

1. Haziorvost hivod

2. Korhazat hivod

2.a szakorvosi rendelot hivsz

2.b bemesz az ugyeletre

2020. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!