Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki hogy áll a COVID vakcinához...

Ki hogy áll a COVID vakcinához? Várjátok? Beolttatod magad vagy nem?

Figyelt kérdés
Engem nem az érdekel, hogy ki olttatja be magát és ki nem, hanem hogy aki igen, az miért és aki nem, az miért nem.

2020. dec. 22. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Naná! Az elsők között regisztráltam, elvégre ezt várjuk lassan egy éve!
Vannak fenntartásaim, de legyen már vége ennek az őrületnek, beolttatom magam!
Igen, de csak akkor, ha lehet választani a vakcinák között.
Igen, bármelyikkel, kivéve az orosz vakcinát, abból biztonsa nem kérek.
Igen, idős szüleim/nagyszüleim védelme érdekében védett akarok lenni.
Nem, mert félek a hosszútávú mellékhatásoktól.
Nem, mert nem vagyok meggyőződve egy ilyen gyorsan fejlesztett vakcina hatásosságáról.
Nem, mert szerintem felesleges. Nem vélek a COVID-tól, talán már át is estem rajta.
Az elsők között nem, megvárom, másokon működik-e
Még nem döntöttem el.
112 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem tartanék az oltástól, nagyon szigorú feltételeknek kell megfelelnie. Az orosz vakcinát sem úgy kell elképzelni, hogy egy szibériai pincében “főzik” orosz asszonyok, ugyanolyan laborokban dolgoznak rajta a világ legjobb szakemberei,

Egyszerűen nem érdekel, ártalmatlan volt rám a vírus, amit előre tudtam és be is igazolódott, így feleslegesnek tartom, nem ér annyit, hogy foglalkozzak vele.

2020. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
51%
A vakcina kifejlesztője kiugrott az ablakon... Na akkor miről is beszélünk? Biztos, hogy nem adatom be!!!
2020. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem érdekel az oltás, lehet azért mert még fiatal vagyok.

Ugyanakkor lassan lehet feloldani a dolgokat, aztán mindenki dönthet, mitől fél jobban. A vírustól vagy az oltástól.

2020. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi itt az "ellenszer" mingyart. Lehet feloldani mindent. Aztan adassa be aki akarja. Utana mar ne legyen hiszti.. En tuti nem adatom be full nemerdekel ez az egesz az elejetol kezdve es semmi hatassal nincs ram.
2020. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem vagyok magam ellensége.
2020. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem kérem az oltást.


Egyrészt azért sem mert már voltam vírusos és enyhe tünetekkel átment rajtam, másrészt meg nem bízom annyiban a vakcinában, hogy beadassam.

2020. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
SOHA. Nincs az az isten.
2020. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! A pontozgatást mindjuk nem értem, itt nincs hasznos meg kevésbé hasznos válasz. Engem is elszomorít némelyik, de hát a butaság megértése is lehet hasznos.
2020. dec. 23. 20:13
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Kizárt. Bár már szó van arról is, hogy kötelezővé tennék, máskülönben nem lehet bemenni dolgozni, nem lehet egy szórakozó helyre elmenni. Engem nagyon nem érint, eddig is önellátó voltam, kiváncsi vagyok, lesznek-e sztrájkok, taxis blokádok. Csodálkozom egyébként a turizmus-vendéglátósokon. Egyébként meg a tűzzel játszanak a politikusaink, nagyon sokan átlátják, ami e mögött van.
2020. dec. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
beadom mindet Orosz Kínai Német Izraeli egyik csak jó lesz
2020. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!