Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol vásárolhatok sebészeti...

Hol vásárolhatok sebészeti érfogó csipeszt?

Figyelt kérdés
Nem konrkét hely érdekelne, hanem az, hogy általánosságban milyen üzletekben lehet ezt kapni: pl. gyógyászati segédeszközboltokban?

2020. dec. 23. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megtaláltam, de ezek szerint akkor csak rendelni tudok? Nagyobb városokban a gyógyászati segédeszközös boltokban, gyógyszertárakban, nagyobb üzletekben nem kapható?
2020. dec. 23. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
felhívod őket és meg tudják mondani
2020. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Siófokon a víztorony melletti bevásárlóközpont földszintjén láttam egy ilyen gyógyászati segédeszköz standot, ahol csupa (azt hiszem) svájci, orvosi acél eszközöket árultak. Én szemeztem egy fogorvosi tükörrel is. :) Volt ott szike, fogó, mindenféle. Nem tudom, hogy az valami időszakos "bolt" vagy állandóan ott van, ha a közelben élsz, nézz el oda az ünnepek után.
2020. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 23. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!