Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a térdem?

Mitől fáj a térdem?

Figyelt kérdés
November eleje óta a COVID miatt a főiskolai tanulmányaim miatt én is otthon vagyok, amit eddig alig is hagytam el. Ám a tegnapi napon egyik jóbarátommal találkoztam akivel néhány órán át a beszélgetések mellett járkáltunk kicsit a városban (mást nagyon nem is lehet most csinálni, mivel a boltokon kívül szinte minden zárva van) és amikor délután hazaértem azt kezdtem érezni hogy a bal térdem erősen elkezdett valamiért fájni. Az elmúlt egy napban a Flectortól a Fastumig többször is bekentem az érzékeny részt, ám még mindig érzem. Igaz, járni azért tudok, meg nyugalmi helyzetben nem olyan vészes, de ha elindulok akkor kezd igazán faji.

2020. dec. 23. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:

*fájni


Mivel lenne érdemes kezelni?

2020. dec. 23. 15:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el tornázni. Otthon is tudsz youtube videókat nézni. Szerintem nincs még itt komoly baj, csak elszoktál a mozgástól. Sajnos nagyon sokan leépültek a home office meg a távoktatás miatt, mert még annál is kevesebbet mozogtunk, mint általában. Én tornáznék a helyedben, magnéziumot szednék, és megpróbálnám a fájdalomcsillapító krémeket és tapaszokat, ha mégsem múlna el a fájdalom.
2020. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet,hogy megerőltetted.
2020. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!