Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hirtelen nem kaptam levegőt?

Cicumicaa kérdése:

Hirtelen nem kaptam levegőt?

Figyelt kérdés

Ma este feküdtem az ágyban, oldal fekvésben és telefomoztam, és hirtelen egyik pillanatról a másikra mintha, nem kaptam volna levegőt és próbáltam levegőt venni, ami kb 1-2 másodperc után sikerült is. De nem azonnal, de hamarosan. Kb olyan volt qmikor felroadok és hirtelen nem kapok levegőt, de most nem alidtam


Ez mi lehet? Normális?


Na meg ha alvás kozben felriadok és hirtelen nem kapok levegőt? Az mi lehet, normális?



2020. dec. 25. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem normális, szerintem látogass el a pulmonológiára. Lehet, hogy éjszaka nem vesszel néha levegőt, ami károsítja az agyat. Ha lehet szerintem aludj valakivel egy szobában hátha kihallja, hogy mikor nem vesszel levegőt, tudom furán hangzik. Bízom benne, hogy rendben lesz!
2020. dec. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Apnoé.
2020. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Fel is veheted mobillal ejszaka, hogy hogyan alszol, milyen gyakran veszel levegot, kihagy-e a legzesed.
2020. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!