Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a vakcináról? b...

Mit gondoltok a vakcináról? beadjátok magatoknak? vagy mikor fogjátok? a családban van valaki, aki ellenzi(még), és kíváncsi vagyok, néktek mi a véleményetek:) (én nem ellenzem)

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 15:19
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
25%
Ennek semmi köze hozzá, hogy hol élsz :)
2020. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
65%
7es de igen megkapta a TÖBB ÉVE RENDSZERESEN tesztelt kötelezőket. De nekem mindegy úgy nyírod ki a gyereked ahogy csak akarod majd elvisz a lelkiismeret furdalás ha miattad hal meg. Bár ahogy elnézlek nem hiszem...max csinálsz másikat.
2020. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tervezem beadni, szüleim sem. Nem vagyunk oltásellenesek, de nem bízunk a vakcinában, ezeket évekig szokás tesztelni, a hosszútávú hatását nem ismerjük. Úgy vagyunk vele, hogy eddig sem betegedtünk meg, remélhetőleg továbbra is egészségesek maradunk.
2020. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
62%

Mindenképpen beadatom!

Egészségügyi dolgozó vagyok, így kötelező is lesz, de ha nem lenne akkor is beadatnám. Úgy érzem eléggé napra kész vagyok a tudományos témákban, cikkekben, rendesen utánaolvastam, nem index és origo hírportálokról informálódom, hanem valódi szakcikkekből.

Már nagyon elegem van a vírus-vakcina-pénzmosás összeesküvésekről, a családomban is vannak jócskán akiknek ez a mániájuk. Hiába, őket sem lehet ész érvekkel meggyőzni, ismeretlen embereknél már régesrég nem próbálkozom.

2020. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
38%

24:

"Egészségügyi dolgozó vagyok, így kötelező is lesz"


Erről már van döntés, vagy csak így gondolod?

2020. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
67%
24es, ha tudományos cikkekből tájékozódtál, akkor pontosan tudod, mennyi lehetséges mellékhatása van az oltásnak. Én is egészségügyben dolgozom, nálunk a kórházban szinte senki nem szeretné beadatni.
2020. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
38%

26: "Egészségügyi dolgozó vagyok, így kötelező is lesz"


Erről már van döntés, vagy csak így gondolja a 24.?

2020. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
79%

Első körben a tanárokat és az egészségügyi dolgozókat fogják oltani, ez nálunk Szegeden a Klinikán így van. Ugyanúgy ahogy nálunk kötelező az influenza elleni védőoltás is, úgy ez is az lesz.

Persze, vannak mellékhatások, nem is tagadom, de ha megnézzük mindegyik gyógyszernél vannak, csak azokat nem olvassa senki?! Ugyanúgy egy antibiotikumnál is rengeteg van, mégis úgy szedik az emberek, mint a cukorkát.

2020. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
61%
Illetve évről évre új influenza védőoltás jelenik meg. Arra elegendő 1 év, a covid elleni védőoltás megalkotására nem elég? Hogy van ez?
2020. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
51%
29-es nem is hatásos az influenza elleni...
2020. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!