Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a vakcináról? b...

Mit gondoltok a vakcináról? beadjátok magatoknak? vagy mikor fogjátok? a családban van valaki, aki ellenzi(még), és kíváncsi vagyok, néktek mi a véleményetek:) (én nem ellenzem)

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 15:19
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
34%
29 ill. az mégis csak influenza-influenza. Ez meg egy teljesen új vírus.
2020. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
51%

Minden évben felvettem az influenza védőoltást, és nem is lettem influenzás.

Ez téves, hogy ez egy teljesen új vírus. A koronavírus család már a 60as évek óta ismert. A 2003-ban tomboló SARS-járványban is a kórokozó egy koronavírus alfaj volt, amely a mostani SARS-CoV 2-től 4 komponensben tér csak el. Nagyon minimális mutáció mekkora pusztítást képes végezni.

2020. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
én azt hallottam, hogy ezerből 2-en lettek rosszul
2020. dec. 25. 18:02
 34/42 anonim ***** válasza:
15%
Nem gondoltam volna korábban, hogy ennyi sötét ember van, akik minden sz*rt elhisznek, amit a Facebookon és a Gyakorin olvasnak. Hirtelen majdnem mindenki oltás- és vírusszakértő, meg összeesküvés-leleplező lett. Aki jól érzi magát, az nyilván egészséges... vicc, meg a többi is, bár nincs kedvem nevetni rajta.
2020. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Beadatom
2020. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
34. igen, mindenki vírusszakértő, mert már pl tudósok beszélnek róla, hogy hogy működik
2020. dec. 28. 13:14
 37/42 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem hiszik el, nem nézik ezeket, csak azt szajkózzák, hogy pár hónap alatt összecsapták rendes tesztelés nélkül.
2020. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
77%

Szerintetek mi ertelme MINDEN embert beoltani egy olyan betegseg miatt ami csak egy bizonyos korcsoportot veszelyeztet? Es mi ertelme ha ugyanugy terjeszthetjuk es elkaphatjuk a virust? Vagy annyira biztok a milliardos cegekben akik profitalnak abbol ha beteg lesz? Biztosak vagytok abban, hogy az emberi test csak gyogyszerek altal elhet tul? Az immunrendszer mar csak egy hoax?


Ha ilyen veszelyes lenne a virus, nem a politikusok oltanak be elsonek magukat? Ha ilyen biztonsagos es hatasos a vakcina, miert ingyen adjak es csaknem rakenyszeritik az emberekre? Ha valoban mukodne nem tolongananak az emberek es fizetnenek az oltasert? 🙄 csak ennyit tudok hozzáfűzni.. illetve egy videó ami remelem sokatokat felvilágít:

🥺

[link]

2020. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
20%

38

Azért oltatjuk be magunkat hogy ne kelljen a maszk és a korlátozások


Biztos hogy kell a segítség mert bebizonyosodott, hogy veszélyes. Igen van immunrendszerünk és ezesetben ez a baj. Hallottál a citokin viharról? Ez nem film!


Nekem az elég biztosíték, hogy az orvosok az elsők akik oltatják magukat.

2020. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

38

nem maradunk ugyanolyan idősek. akik most nem veszélyeztetettek, ázok egyszer úgy is azok lesznek. és nagyon fontos az oltás(nem csak ez), mert ha nem kapnánk oltásokat, akkor a legtöbb gyerek pár éves korában meghalna

2021. jan. 3. 19:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!