Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az apám azt akarja hogy...

Az apám azt akarja hogy adassam be a koronavírus vakcinát, de én nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nem akarja, hogy hazavigyem neki a vírust. Elmondtam neki, hogy az elmúlt 1 évben sem lett hazahozva,de ő azt mondja, hogy regisztráljak a vakcinára. Nagykorú vagyok és simán ki is rakhat a házból, de még tanulok. Magamtól is elmentem volna már innen ha megtehetném.

Hogy magyarázzam el neki ezt, ha fel se akarja fogni amit mondok?



2020. dec. 28. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Te minden mesét elhiszel?
2020. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonymousreview60 ***** válasza:
14%
Igen, ha a világ 8. legjobb orvosi egyeteme írja.
2020. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell ezt annyira elkapkodni. Egyenlőre reklámnak értelmezem ezt a regisztrációt. Meg kellett volna rohanni ezt a lehetőséget.

Nem erre számított a kormány .Elszámolta magát,mit a lélegeztető géppel.Mi lesz ha ennek is 3/4 a nyakukon marad,mert a megrendelést is ki kellett fizetni.

2020. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem fog a nyakukon maradni,legfeljebb kotelezo lesz beadatni,ha nincs eleg onkent jelentkezo.
2020. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Attól, hogy be vagy oltva, még elkapod, és fertőzöl is!!


Csak TE leszel tünetmentes.


[link]

2020. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%

"Nagykorú vagyok ... Magamtól is elmentem volna már innen ha megtehetném."

Nagykorú vagy, tehát megteheted. Lakhatsz koleszban, dolgozhatsz a tanulás mellett, stb. Valamit valamiért. Ilyen az élet.

2020. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell erre mondani, ha fél oltassa be magát ő. Ez megoldja a problémát.
2020. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ő oltassa be magát.


Mondd meg neki, hogy TE hiába oltatod be magad, attól még hazaviszed a vírust. Csak észre sem veszed.

Őt csak az védi meg, ha beoltatja magát.

2020. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!