Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér esetén mennyi ideig...

Aranyér esetén mennyi ideig van jelen vér a székletben? Hány héten keresztül van jelen általánosságban, míg annyira visszahúzódik, hogy nem látszik vér már?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 15:44
 1/5 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ, alkati kérdés is, valamint az aranyér súlyosságától is, hogy mennyire nagy mértékű. Ezt inkább szakorvossal beszéld meg és ne itt, ahol akár hozzá nem értők is hozzá szólhatnak, mert azok félrevezetnek és abból csak bajod származik. Gondolom kellemetlen elmenni az orvoshoz, de ez neki rutin, nem fog másképp tekinteni Rád.
2020. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
Az első vagyok. Ha jó meleg vízzel öblögeted, például minden alkalom után kimosod az sokat segít hosszú távon is.
2020. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már hetekig látod a vért a székletben, akkor már rég el kellett volna menni orvoshoz! Nem csak az aranyér miatt lehet látható vér a székletben, ne halogasd az orvosi vizsgálatot!
2020. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amióta legelőször volt, azóta voltam hasi ultrahangon. Az év elején ki is türemkedett az aranyér, tehát látható is volt.
2020. dec. 30. 17:05
 5/5 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
Ha jól tudom ma már nem olyan kellemetlen és fájdalmas a műtét mint régen volt. Kb 15perc és teljesen fájdalommentes, valamint nem kell lábadozni a kórházban.
2020. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!