Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyikhez forduljak a problémá...

Melyikhez forduljak a problémámmal? Pszichológus vagy pszichiáter?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni, egy olyan párkapcsolati problémával, hogy "betegesen" féltékeny vagyok, és ha nem történik semmi, a fejembe akkor is kialakul egy történet ami miatt kiborulok... mikor kiborulok, meg annyira gyenge vagyok, hogy rögtön gyógyszereket veszek be mert azt hiszem attól jobb vagy iszok. Rettegek már akkor is , ha a párom egy újságot néz, mert nehogy egy másik nő jobban tetszen neki.

Hiába nem érzem magam csúnyának.

És még csak 18 éves vok :(

A párommal már együtt élünk


2010. aug. 24. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menj először és ha ő úgy látja, akkor át fog küldeni egy pszichiáterhez. De szerintem ez inkább pszichológusra tartozik.
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Menj a pamlagos emberhez.Csoda,hogy volt pasi aki szóba állt veled.
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologushoz :)
2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz, de ha a gyógyszerszedésed és az ivás rendszeres, vagy már jó ideje fennáll, akkor előbb-utóbb pszichiáterre lesz szükség, ugyanis súlyos függőséget okozhat és fogalmad sincs még, hová fajulhat. Én majdnem belehaltam.. Keress egy jó pszichológust, elsőként.
2010. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A másodiknak meg csak annyi, hogy szerintem mindenkinek van vmi problémája...

A párom teljes mértékben mellettem van és segít nekem, mert hisz a változásban.

2010. aug. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!