Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az covid elleni...

Mit gondoltok az covid elleni vakcináról? Ti beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 11:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
67%
Na, gratulálok 10-es :) Sokunknak példakép vagy! Eddig milyenek a mellékhatások? Bátyámat holnap oltják.
2021. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
57%

2-es Aki nem oltatja be magát az mégis hogy veszélyezteti a beoltottakat??


Ezt fejtsd már ki kicsit, érdekel! :D

2021. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
51%
Aki a 10-es valaszat leszavazta hat gratulalok...
2021. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
76%
12-es.Én sem értem nyugodj meg.
2021. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 Vuk-91 ***** válasza:
57%
Én beoltattam magam. Mivel kórházban dolgozom, nos, egész könnyen hozzájutottam. Semmi bajom sincs tőle.
2021. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
48%

"Aki nem oltatja be magát az mégis hogy veszélyezteti a beoltottakat??"

Úgy, hogy akit beoltanak, az is elkaphatja (főleg, ha a második oltást még nem kapta meg), csak nem lesz tőle olyan beteg. És nem csak egészségügyileg, hanem a beoltottak megélhetését veszélyezteti, mert minél többen nem akarják beoltatni magukat, annál tovább húzódik az egész, annál lassabban lehet csak visszatérni megint a normális(?...) kerékvágásba.

2021. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
17%
Nyilvan nincs, mert ez egy engedelyztetett, teljesen artalmatlan vakcina. Csak sajnos a nephulyites miatt hirtelen mindenki anti-vaxer lett.
2021. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
59%

Sok itt a GyK-án a nagyszájú vírus és vakcina szakértő.Akik szentül hiszik,hogy ha minél több embert beoltanak akkor nyár végére megszünik a korona vírus fenyegetettség és minden visszaáll a régi kerékvágásba.

Csak közben hoztak egy csomó olyan értelmetlen járványügyi törvényt amik alapján ha őszel beüt valamilyen újabb válfaja a korona vírusnak vagy valamilyen egyéb vírus, ami ellen ez a vakcina nem véd .Akkor megint jönnek a korlátozások,kötelező maszk hordás és csücsülhetünk megint othon egy évet az új vakcinára várva.

És akkor még nem ís beszéltünk az öregekről és krónikus betegekről akkik legtöbbje olyan szakorvos által felirt gyógyszereket szednek

amik miat sok átlagos nem vényköteles gyógyszert nem is szedhetnek az esetleges hatóanyagok keresztreakciója miat . Velük mi lesz ha beadják nekik az oltást.

2021. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
66%
Én ma kaptam meg a Szputnyik orosz oltást, önként jelentkeztem a tesztre és semmilyen mellék hatásokat Я полностью освобожден, спасибо Венгрия.....
2021. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
73%
Én beoltatom magam annak ellenére is hogy fiatal vagyok és egészséges, kaptam már rengeteg oltást gyerekkoromban is a kötelezőket és persze az ajánlottakat is, sőt felnőttkoromban is csomót, influenza ellen minden évben beoltanak szerencsére, utazásokhoz is minden ajánlott oltást is beadatok,egyiktől sem lett soha semmi bajom, nem is voltam beteg vagy 5 éve, úgyhogy ebben az oltásban sem kételkedek, remélem hamarosan beleszek oltva.
2021. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!