Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az covid elleni...

Mit gondoltok az covid elleni vakcináról? Ti beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 11:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
73%

10-es vagyok!

A karom 2 napig fajt,ma mar minimalisan.

Nagyon faradt voltam es influenzaszeru izomfajdalmaim voltak,csak sokkal enyhebbek.

Ma reggelre mar minden okes !

2021. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 Helosziaszia ***** válasza:
25%
Ha szepen atgondoljatok, ezek a korlátozások nem segitettek az egeszsegunknek, es az immunrendszerunknek, es ne mondjatok nekem h ezek a mi javunkat szolgaljak.. es akkor miert is akarnanak jot a vakcinaval? Ha olyan nagy haalos virus lenne szerintem az emberek oldokolnenek az ellenszerért. Es kepzeljetek el a vilagon az emberek 99,97%a tulelte ezt. (Ugy hogy egyebkent kozoltek h akinek valaha volt pozitiv tesztje utana barmiben is halt meg covid halottnak lett titulalva)
2021. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
22: A matek megy? Jelenleg 3% a halálozási arány
2021. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Helosziaszia ***** válasza:

Ha 2millioan haltak meg es 7,8mrd a fold lakossaga, akkor hany szazalek az aki nem halt meg? Es meg te kerdezed h nekem megy e a matek :(

Nem azt szamoltam h a halottak kozul hany szazalek covid, bar ha ez 3% akkor sincs sztem okunk semmifele aggodalomra, egyszeruen csak az immunrendszerunket kell erositeni, mint eddig, es ha az normalisan mukodik nem lesz semmi bajod

2021. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
77%
Az immunrendszer erösítése valóban nagyon fontos. Ezt a megfelelö táplálkozással érheted el !
2021. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ha 2millioan haltak meg es 7,8mrd a fold lakossaga, akkor hany szazalek az aki nem halt meg?"


Jó, de ennek meg semmi értelme. Mi értelme beleszámolni azt, aki nem kapta el? Eleve a korlátozások miatt nem kapják el annyian. A te logikáddal élve én is mondhatnám azt, hogy legyőztem a rákot, pedig soha nem voltam rákos.


Ha végig menne a 7,8 millárd emberen, akkor meghalna 200 millió ember. Jó volna?


"egyszeruen csak az immunrendszerunket kell erositeni, mint eddig, es ha az normalisan mukodik nem lesz semmi bajod"


Egyrészt ez sem garancia semmire, mivel olyan vírusról van szó, mi új, és nem ismeri az immunrendszer. Persze fontos az erősítése, de egy új vírusra a legjobban a vakcina tudja felkészíteni az immunrendszert, akár tetszik ez neked, akár nem.

2021. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
78%
A nagy virusellenesek minfig is igy szamolnak. 😂 Azt hiszik, hogy kb az lesz mint a Pestis idejen, amikor a minimalis higienianak a fogalmarol sem hallottak, esbgyogyszerek sem alltak rendelkezesre. Csehorszagban pl igazoltan az orszag 10%a elkapta mar a Covidot. Ebbol kiindulva kb 2-3 millio lehet a valos szam.
2021. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Helosziaszia ***** válasza:
37%

@26 jó akkor szamold ki hany szazalek az aki el se kapta.. 98%!! Tehat mirol is beszelunk? A vilag lakossaganak tobb mint 98%at nem erintette ez a virus, es mi megis be akarjuk oltani a lakossag nagy részét, vicc az egesz

@27 nem vagyok virusellenes, tudom h van virus mint ahigy tibb evezreden at volt mindig es, ilyen az elet de nem zarkozhatunk be es vesztegethetjuk el az eveinket

2021. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
58%

"jó akkor szamold ki hany szazalek az aki el se kapta.. 98%"


De az ugye megvan aranyom, hogy azért kapták el ilyan kevesen, mert vannak korlátozások? Eljut ennyi a tudatig? (a helyesírásodból ítélve amúgy nem...)

2021. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Helosziaszia ***** válasza:
44%
Jahh hogyne a korlátozások igazad van, biztos sokat ér a 8órás kijárási tilalom, ezzel együtt a boltok korábbi zárása, így még nagyobb tömeget generálva, a maszkot nagyrészt nem rendeltetésszerűen használják, így Cili szavaival élve, úgy több kárt okoz,mint hasznot, a karantén kötelezettség is csak látszat intezkedés,mivel ha csak te vagy karanténban otthon, a családtagjaid ugyanúgy kimehetnek, és élhetik kint az életüket ugyanúgy fertőzve másokat. Nem mellesleg nyáron nem volt semmi korlátozás, és akkor pedig elég csekély volt a fertőzöttek száma, te is tudod
2021. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!