Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem az a kérdésem hogy ha...

Nekem az a kérdésem hogy ha most orrpirszinget teszek és később ugy gondolom hogy már nem szeretném használni akkor az befog forrni és kb az mennyi ideig tart? Amugy probálta valaki hazilag átszurni? Megéri megpróbálni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Beforr, de a helye mindig látszódni fog.
2009. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem éri meg otthon 500-1000ig van kb a lyukasztás.és nem forr be teljesen, egy pötty mindig is ott lesz.ha rögtön kiveszed akkor hamarabb beforr hamár egy éve bent van és kiveszed hetekig elvan.tapasztalatból mondom és magamnak is simán "kitágítom"
2009. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itt a cáfolat az előző válaszokra:)

nekem 3 évig volt orrpiercingem, aztán műtét miatt ki kellett vennem, és nem tettem vissza, külső nyom nélkül beforrt a helye.(belül érzek 1 kis "puklit", ha meg vagyok fázva, vagy kijön az allergiám)szerintem se éri meg ezzel "játszani", pont most szúrták át a fülemben a porcot, 3ezer volt ezüst ékszerestől, mindenestől, még krémet is kaptam rá, nekem már csak alkoholt kellett venni.

arra viszont figyelj, hogy csak jó minőségű ékszert vegyél bele, mert én jártam úgy, hogy ajándékba kapott(később kiderült baromi bóvli helyen vett) orrpiercing beletört az orromba, sürgősségin vették ki a darabkáját...

2009. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló szerencsés, hogy neki nem látszik. Ők vannak kevesebben.
2009. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mondjuk nem értem, hogy ez hogyan van, mert a fülemben(rendesen a "gyári" helyén) a lyukak nem nőttek be,pedig vagy 6 évig nem volt bennük fülbevaló...a köldökömből is kiszedtem 1 hónapja kb, már csak felül látszik kicsit a helye, de az is alig, viszont az alsó ajkamnál már évek óta nincs, és mégis látszik icipicit(mondjuk azt azért vettem ki, mert nem akart begyógyulni, folyton gyulladt volt):) fura bőröm van:)

bocsi az offért!

2009. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!