Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki fogja beloltatni magát...

Ki fogja beloltatni magát covid ellen?

Figyelt kérdés
Én befogom, nehogy emiatt érjen hátrány a jövőre nézve. Nem akarom hogy azért ne vegyenek vagy engedjenek be valahova mert nem vagyok beoltva!

2021. jan. 8. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Én g9ndolkodok rajta. Gyógyszerallergiám van, így nyilván a háziorvosom dönti majd el, hogy beadja-e. Szerintem a veszélyeztetett korosztálynak és a krónikus betegeknek, akiknél akár halálos is lehet, mindenképp érdemes beadatni, ha az orvos azt tanácsolja. Illetve, aki nem az összeesküvés elméletekben hisz, hanem a kutatóorvosoknak, azok is nyugodtan beadathassák.
2021. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mármint akiknél a vírus halálos lehet, félreértések elkerülése végett
2021. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Remélem minél többen,hogy engem békén hagyjanak vele.
2021. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Én egészen biztosan nem, de remélem minél többen beadatják! :)
2021. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
#3 Békén fognak hagyni nyugi. :) még fesztiválokra, meg szórakozóhelyekre se kell majd menned, ha mégis megtennéd, udvariasan kitessékelnek majd, ahogy utazni sem fogsz oltás nélkül. Szóval be fogod te oltatni magad nyugi! Ja és mielőtt azt mondanád, hogy ehhez nincs joguk, de van!
2021. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Lehet
2021. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát #5-ös már vagy 20 éve nem voltam szórakozni,fesztiválon még soha életemben,külföldre sem járok.Nyugi,nem fogom magamnak beadatni.
2021. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Én sem, az biztos
2021. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira mind1. A virus se erdekel meg a vakcina se. Egyiktolse felek. Ha muszaly a melohoz meg h mehessek edzeni akk beadatom. Ha csak ajnalott akkor termeszetesen nem.
2021. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp be fogom oltatni magam.
2021. jan. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!