Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltatnád magad COVID ellen?

Beoltatnád magad COVID ellen?

Figyelt kérdés

igen vagy nem.

miért igen , miért nem ? :)


2021. jan. 5. 20:49
1 2
 1/12 -,C9H13N,- ***** válasza:
67%
Igen, mert tudom, hogy biztonságos.
2021. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
18%
Biztos, hogy nem, mert semmi garancia nincs rá hogy nem okoz problémákat. Max elkapom a koronát(vagy már elkaptam, csak nem tudtam róla) és 2 hét itthon aztán szevasz, hűha. Ismerőseim is voltak koronásak, 2 hét otthon aztán jöttek dolgozni ennyi, nem kockáztatok.
2021. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Mivel többszörösen is veszélyeztetett vagyok, igen.

Másrészt egy rokonom most halt meg öt nap alatt. Ebből egy nap lélegeztető gép.

2021. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még akár hajlanék is rá, hogy beadassam idővel, ha addig már megkapták jónéhányan itthon is, de gyógyszerallergiám van pont az egyik olyan összetevőre, amit említett a gyártó, így valószínüleg nekem nem lehet, de azért ha úgy van megkérdezem a háziorvosomat.
2021. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

igen, szülőm halt meg koronavírusban lélegeztetőgépen. Nem más alapbetegségben, hanem a koronavírusban.

Beoltatom magam, ez nem is kérdés. Amíg a környezetemben nem történt semmi komoly, csak ahogy a 2. felelőtlen hülye válaszoló is írta, hogy 2 hét azt mehet dolgozni... addig én sem voltam annyira oltás mellett. Most, már egyértelmű, hogy oltatok.

2021. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 lencsefőzelék ***** válasza:
32%

„Egy oltóanyag kifejlesztésével kapcsolatban tudni kell, hogy egy akár 10-15 évig tartó, rendkívül komplex és költséges folyamatról van szó, ami nagyon sok fázisból áll.”

[link]

Ha majd én is szeretnék ennek az emberkísérletnek a részese lenni, akkor talán. Amíg nem telt el a 10-15 év, addig biztos nem.

2021. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Lencsefőzelék


Minden évben új és új influenza variációk ellen fejlesztenek ki vakcinát.


A covid-19 egy a koronavirusok közül, melyek ellen elég régen elkezdték a vakcina felesztését (lásd: SARS különböző változatai).

2021. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 lencsefőzelék ***** válasza:
42%

7: Mindegy, én kihagyom. Inkább nekik hiszek:

[link]


Ezt meg most olvasom egy külföldi fórumon:

„Watched long video on vaccine by fema employee. She says anyone taking it will die within 5 years. You will not be human either really creepy info. They have all kinds of hidden tech so, I believe if we tell others they would think we are crazy at this point so far past our reality today. Having them fix and replace body parts also mistake will become a thing not human. One lie is will live forever and be like Gods. I don’t know about anyone else but not interested in living forever under their rule; be like Gods; their total control.”

2021. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Mivel krónikus beteg lettem idén igen, bár amúgy is oltás párti vagyok de így úgy érzem nincs más választásom. Én lehet tavasszal COVIDos voltam, mert a munkám miatt sok emberrel találkoztam aztán a semmiből 28 évesen agyvérzést kaptam rá 2 hónapra... Szóval én nem kockáztatok. Amúgy is be adatnám, mert nem félek az orvostudománytól, nyilván kevésbé félek egy legyengített vírustól, mint a rendes fertőzéstől.


Tudom, hogy le leszek pontozva, de utolsó, a kritikai gondolkodást meg a fake news szűrőt kapcsold már be magadban. Ha még arra hivatkozik valaki, amire az általad linkelt oldal, hogy kevés a klikai tesztelés azt mondom oké, akkor várjon vele aki várni tud (Bár mire oda jutunk, hogy az itthoni lakosság kap a vakcinából már milliók be lesznek oltva) , de ez a komment amit linkeltél egyértelmű fake news 🍆ság. Ha 5 éven belül mindenki meghal az oltásba, akkor 5 éven belül mindenki meghal a korona fertőzésben is, mert az oltás is abból van. Meg kinek és mi érdeke lenne nanorobotokat meg chipeket rakni milliók testébe? Nem gondolod, hogy ez egy kicsit drága dolog lehet? Mitől lenne valaki Isten egy oltástól? Ez inkább tűnik egy skizofrén delúziójának, mint egy tudományos eszmefuttatásnak, csak mondom... Tudom, unalmas a karantén és fel lehet ezekkel dobni az otthoni időt de ennyire ne süllyedünk már le. 🙈 Nem személyeskedni akarok, de akkor már olvass inkább Gödényt mint ilyen fantasy fórumokat kérlek. :D

2021. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#2: Tehát jobban félsz a vakcinától, mint a vírustól.
2021. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!