Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bemennél dolgozni betegen?

Bemennél dolgozni betegen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha csak annyira vagyok "beteg", hogy mondjuk kicsit folyik az orrom, netán kisebb torokfájásom van esetleg, akkor a munkák függvényében mérlegelem a helyzetet, de ha komolyabban beteg vagyok, akkor nem, egyrészt magamnak is rosszabbat teszek, mert úgyse tudok rendesen teljesíteni, másrészt másra is ráragaszthatom, ami önzőség is bizonyos szinten.
2021. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen be.
2021. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem.Akkor orvoshoz megyek.

Attól függően, hogy mennyire vagyok beteg 1-2 napig ágyban maradok és pihenek, sokat alszok.

Így hamarabb meg gyógyulok, és elkerülöm az esetleges szövődményeket.

2021. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire betegen.
2021. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
A jelenlegi munkahelyemre nem kell bemennem betegen.
2021. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Angel3000 ***** válasza:
58%
Szia! Dehogy megyek be betegen! Be telefonàltam a körzeti orvoshoz, elmondtam a tûneteimet! Azt mondta, hogy ez csak megfàzàs 3 napig maradjak otthon, igyak sok citromos teàt!
2021. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, milyen betegségről van szó? Fiatalon zokszó nélkül kihordtam lábon a tüdőgyuszit, de ma már nem tenném meg.
2021. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!