Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom használni,...

Miért nem tudom használni, nem vág a ritkítóolló, külön technikája van a használatának?

Figyelt kérdés

Vettem egy ritkítóollót a sminkes üzletből, kulfoldon, ahol fodrászati kellékeket is árulnak, h kiritkítsam a bretonom otthon, mert nincs pénzem fodrászra es néztem is pár videót, hogyan kell használni.

Sajnos hiába dőltöm 90 fokos es barmilyen szögbe, nem vág egyszerűen. Próbáltam merőlegesen, vízszintesen tartani, belevágtam, majd végighúztam a tincsen, így sikerült legyepálni pár hajszálat, de akkora kínlódás volt, hogy rettenetes, azt a pár szálat is levágni.

Azt mondtak, hogy professzionális termék, nem volt túl drága, mindössze 15 euró.

De mintha játékolló lenne.

A fodrászaton nagyon jól működő éles ollóknak tűnnek ezek, nem kell annyit kínlódni fintorogni vele kínos pofát vágva

Ha van fodrász köztetek aki segítene, hálás lennék

Arra gondoltam, hogy esetleg van valami technikája, amiről nem tudok.

Egyik szára az ollónak normális sima, csak a másik “fogazott” hullámos, tehát csak az egyik es teoretikusan az ilyen típusú olló a legélelesebb, szemben azzal, amelynek mindkét karja hullámos. Úgy olvastam legalábbis!


ápr. 28. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Amelyik ritkásabb fogazatú az csak pár szálat vág ki a hajból.
ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnt olyan ritkasnak, de nem értek hozzá. Tény, hogy egy jó minőségű 100 euró körül van
ápr. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!