Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Sose voltam jó alvó, mindig elég hektikus volt a bioritmusom. Időnként fel is borul. Most az a bajom, hogyha fáradt vagyok, és véletlen sikerül elaludni, már 2-3 óra múlva felkelek, tehát ilyen 21-22 órákat simán fennvagyok. Hetek óta tart. Most 4-kor sikerült elaludnom sajnos, fél 7-kor keltem, hulla fáradtnak érzem magam, fáj a fejem, a vállam, a szívem is dübörög ezerrel, de mégsem bírok pihenni egy kicsit sem, pedig most éppen megtehetném :( az elmúlt 3 napban összesen aludtam kb 5 órát...Naponta 1 csésze gyenge tejeskávét iszom. Mit tegyek? Gyógyszert nem akarok szedni, de ez így nem lesz jó, mert se munkára, se semmi másra nem tudok figyelni.
2021. jan. 9. 13:47
 1/5 anonim válasza:
Szerintem keress fel szakembert, ez nem normális ilyen keveset aludni. Próbálj meg nem inni tejeskávét, esetleg lefárasztani magad. Ha fel is kelsz pár óra múlva, próbálj visszaaludni.
2021. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy amúgy fárasztó dolgokat csinálok. Meló, házimunka, egy beteg állatot is gondozok, és még így sem. Most simán megtehetném, hogy alszom pár órát, ragad is le a szemem, de ahogy elhelyezkedem, hogy pihenjek, felélénkülök, és vége az egésznek.
2021. jan. 9. 13:58
 3/5 anonim válasza:
1es vagyok, csak azt tudom mondani amit eddig, hogy próbáld meg. Én is nehezen alszom el, de nem ennyire.
2021. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Remélem azért ilyen alvásklinikára nem kell befeküdnöm :D
2021. jan. 9. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Túlpörög az elméd, le kell lassitani...ezért nem alszol,

Jó minőségű halolaj, magnézium citrát v. kelát este és ennyi.

2021. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!